Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal
TYLKO U NAS

Rozenek-Majdan porównała obecnego męża do swoich eks: Radek jest w tym najlepszy”!

Co na to poprzedni partnerzy gwiazdy?

Rafał Kowalski 14 lipca 2018 09:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są po ślubie dopiero dwa lata, ale prezenterka już jest przekonana, że znany piłkarz to najlepszy partner, jakiego dotychczas miała. Przynajmniej pod jednym względem… Gwiazda TVN zdradziła w rozmowie z Viva.pl, że nikt nie trafia w jej gust tak jak Majdan!

Małgorzata Rozenek-Majdan porównuje swoich partnerów

„Mój mąż ma rewelacyjny gust jeśli chodzi o prezenty. Jest w tym najlepszy. To jest jeden z niewielu przypadków, o którym w ogóle słyszałam, bo zazwyczaj różnie to z niespodziankami bywa… Oczywiście nie chciałabym obrazić nikogo z moich poprzednich bliskich, ale bywało tak, że podarunki nie zawsze były trafione. W przypadku prezentów od Radosława jest zawsze radość na 100%”, opowiada nam prowadząca Projekt Lady.

Żona piłkarza ceni go szczególnie za gust w dobieraniu świecidełek! „Radziowi naprawdę zawsze wychodzą zakupy biżuterii. Poza pierścionkiem zaręczynowym mam jeszcze jeden przepiękny, który dostałam od niego. Choć ostatnio poszedł w stronę motoryzacji i na urodziny podarował mi samochód!”, śmieje się Rozenek-Majdan w rozmowie z nami i dodaje, że w związku z tym coraz częściej kolekcję biżuterii powiększa sobie sama. „Co prawda nie lubię obwieszać się złotem przesadnie, ale jestem na przykład wielką fanką tego, co robi Zuza z ZoZo Design. To są naprawdę piękne rzeczy i nie mówię tego dlatego, że się znamy, ale zwyczajnie doceniam jej pracę i od lat noszę na sobie te projekty”, słyszymy.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma w domu niewątpliwy skarb! A czy Wasi ukochani zawsze trafiają z prezentami?  

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Fot. X News, TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie biżuterii ZoZo Design
Fot. materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?