„Ludzie nie lubią cudzego szczęścia. Chcieliby, żebym płakał do końca życia i żył w samotności”

Konrad Szczęsny 6 listopada 2018 14:14

Ich związek budzi ogromne emocje. Odkąd na początku października wyszło na jaw, że Jacek Borkowski związał się z o 23 lata młodszą dziennikarką, Pauliną Koziejowską, w mediach zawrzało. Część internautów wyraziła wątpliwość, że parę łączy prawdziwe uczucie. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską aktor postanowił odnieść się do tych zarzutów!

Jak Jacek Borkowski poznał nową partnerkę, Paulinę Koziejowską? Aktor o hejcie w sieci

Już rok temu w wywiadzie dla VIVY! Jacek Borkowski zwierzył się Krystynie Pytlakowskiej, że nie wyklucza nowego związku. Zaznaczył jednak, że musi być to odpowiednia osoba, z którą przede wszystkim połączy go uczucie.

Taką osobę znalazł kilka miesięcy temu. Było to zrządzenie losu. Poszedł na spotkanie, które organizowała jego wieloletnia przyjaciółka. Co ciekawe, z reguły nie chodzi na tego typu imprezy, ale tym razem zrobił wyjątek, by sprawić przyjemność koleżance. To właśnie tam poznał obecną partnerkę.

Była ona pierwszą osobą, którą zobaczył na tym evencie. Wymienili spojrzenia, między nimi od razu zaiskrzyło. 

Jak reaguje na to, że niektórzy sceptycznie komentują jego związek z o 23 lata młodszą Pauliną Koziejowską? – Nie chcą, żebym był szczęśliwy! Ludzie nie lubią cudzego szczęścia. Chcieliby, żebym płakał do końca życia i żył w samotności. A człowiek nie urodził się po to, żeby iść przez życie w pojedynkę – deklaruje w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla viva.pl.

Jacek Borkowski o związku z Pauliną Koziejowską. Czy planują dzieci?

Dla Jacka Borkowskiego śmierć jego żony Magdy była bardzo traumatycznym przeżyciem, stanowili parę idealną. Dochowali się dwójki wspaniałych dzieci: syna i córki. Białaczka, na którą zachorowała Magda była najgorszym, co mogło im się przydarzyć. Aktor doznał szoku. Do końca miał nadzieję, że żonę uda się uratować. Niestety tak się nie stało. Został sam z Jackiem i Magdą, ich dziećmi, którym poświęcał całe swoje życie poza zawodowe.

Teraz mówi jednak: – Miałem wrażenie, że życie ucieka mi coraz szybciej. Nie chciałem być stetryczałym, starzejącym się facetem, mającym pretensje do całego świata. Moje dzieci też namawiały mnie, żebym kogoś poznał i z kimś się związał, bo trudno im było znieść moje cierpienie. Teraz są szczęśliwe. Bardzo lubią Paulinę a Paulina ma do nich wspaniałe podejście – mówi nam zachwycony aktor.

Dlatego plotki o tym, że była teściowa się uaktywniła i liczy, że znowu będzie mogła starać się o prawa do opieki nad dziećmi swojej córki są absolutnie nieprawdziwe. Jacek Borkowski oburza się na samą myśl o tym, że miałby swoje ukochane dzieci oddać pod opiekę komuś innemu. Nawet gdyby był taki pomysł, będzie o nie walczył jak lew i do tego nie dopuści. 

A co do trzeciego dziecka i planowanej ciąży partnerki... – To na razie tylko plotki! – śmieje się aktor. – Przecież to nie od nas zależy. Jeśli by się tak zdarzyło, to bylibyśmy szczęśliwi – deklaruje 

Wspólne zdjęcia pary możesz zobaczyć w naszej galerii   

1/6
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Copyright @Instagram @paulina_koziejowska
1/6

Jacek Borkowski poznał Paulinę Koziejowską w trakcie jednej z imprez, organizowanych przez jego przyjaciółkę.

2/6
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Copyright @Instagram @paulina_koziejowska
2/6

Między Jackiem Borkowskim i o 23 lata młodszą Pauliną Koziejowską zaiskrzyło niemal od razu.

3/6
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Copyright @Instagram @jacek.borkowski.54
3/6

To, że są razem, wyszło na jaw na początku października tego roku.

4/6
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Copyright @Instagram @paulina_koziejowska
4/6

Jacek Borkowski przyznał w rozmowie z Krystyną Pytlakowską, że nie wyobrażał sobie bycia wdowcem do końca życia.

5/6
Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska
Copyright @WBF
5/6

Dlatego też Jacek Borkowski zdecydował się na nowy związek. Hejtem w sieci stara się zaś nie przejmować.

6/6
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska, różnica wieku, hejt i nagość
Copyright @Instagram @paulina_koziejowska
6/6

To zdjęcie Jacka Borkowskiego z Pauliną Koziejowską wywołało w sieci duże emocje. Niektórzy zarzucali im zbytni ekshibicjonizm.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.