Ryszard Kalisz z synem na okładce Vivy!
Fot. Viva!
VIVA! Tylko u nas

Ryszard Kalisz z synem na okładce świątecznej "Vivy!"

Pierwsza wspólna sesja młodego taty

chimera 4 grudnia 2013 09:13
Ryszard Kalisz z synem na okładce Vivy!
Fot. Viva!

Święta zbliżają się nieubłaganie, dlatego wszystkie poczytne magazyny z tej okazji przygotowały dla swoich czytelników wydania z większą ilością stron. "Viva!" na Boże Narodzenie na 156 stronach zebrała ciekawe materiały i wywiady z gwiazdami, które zdradziły co nieco na temat planów na tegoroczną Wigilię i rodzinnych tradycji.

Gwiazdą świątecznego wydania jest Ryszard Kalisz, który pozuje po raz pierwszy z synem Ignacym i zdradza jak czuje się w roli taty. Z rozmowy przeprowadzonej przez Olę Kwaśniewską dowiemy się też o rewolucji w jego życiu.

Ponadto Bracia Golcowie z żonami zdradzą zasady ich rodzinnego życia, a Bogna Sworowska odpowie na pytania czy i dlaczego niczego nie żałuje. Coś do poczytania znajdą także fani Joanny Bator - laureatki nagrody literackiej Nike.

Nowy numer "Vivy" kupicie również z filmem "Wielkie wesele" w gwiazdorskiej obsadzie na DVD. W sprzedaży od jutra.

Przypomnijmy, że w sklepach znajdziecie też specjalne wydanie "Viva! na święta". Zobacz: Magda Gessler na świątecznej "Vivie!"

Tak gwiazdy spędzały święta rok temu:

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.