Ryszard Kalisz z synem na okładce Vivy!
Fot. Viva!
VIVA! Tylko u nas

Ryszard Kalisz z synem na okładce świątecznej "Vivy!"

Pierwsza wspólna sesja młodego taty

chimera 4 grudnia 2013 09:13
Ryszard Kalisz z synem na okładce Vivy!
Fot. Viva!

Święta zbliżają się nieubłaganie, dlatego wszystkie poczytne magazyny z tej okazji przygotowały dla swoich czytelników wydania z większą ilością stron. "Viva!" na Boże Narodzenie na 156 stronach zebrała ciekawe materiały i wywiady z gwiazdami, które zdradziły co nieco na temat planów na tegoroczną Wigilię i rodzinnych tradycji.

Gwiazdą świątecznego wydania jest Ryszard Kalisz, który pozuje po raz pierwszy z synem Ignacym i zdradza jak czuje się w roli taty. Z rozmowy przeprowadzonej przez Olę Kwaśniewską dowiemy się też o rewolucji w jego życiu.

Ponadto Bracia Golcowie z żonami zdradzą zasady ich rodzinnego życia, a Bogna Sworowska odpowie na pytania czy i dlaczego niczego nie żałuje. Coś do poczytania znajdą także fani Joanny Bator - laureatki nagrody literackiej Nike.

Nowy numer "Vivy" kupicie również z filmem "Wielkie wesele" w gwiazdorskiej obsadzie na DVD. W sprzedaży od jutra.

Przypomnijmy, że w sklepach znajdziecie też specjalne wydanie "Viva! na święta". Zobacz: Magda Gessler na świątecznej "Vivie!"

Tak gwiazdy spędzały święta rok temu:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…