Ewa Chodakowska z narzeczonym na okładce "Vivy!"
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE
VIVA! Tylko u nas

Piękna Chodakowska z narzeczonym na okładce "Vivy!"

Pierwsza okładka gwiazdy fitnessu. Co powiedziała w wywiadzie?

Hades 17 lipca 2013 11:42
Ewa Chodakowska z narzeczonym na okładce "Vivy!"
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawili się zakochana Ewa Chodakowska z narzeczonym Lefterisem Kavoukisem. Najpopularniejsza polska trenerka w białym kostiumie kąpielowym i jej ukochany ubrany w koszulę pozujący na tle basenu oddają w pełni klimat wakacyjnego numeru magazynu. Wewnątrz znajdziemy oczywiście przepiękną sesję z udziałem gorącej pary, a także pierwszy szczery wywiad ze sportsmenką, który odsłoni jej nowe, nieznane oblicze.

Zapytaliśmy Ewę jak reaguje na nagłą ogromną popularność i zaufanie tysięcy Polek:

Bycie taką przysłowiową iskierką to moje spełnione marzenie.. Rozpalać endorfinowy ogień w sercach kobiet, to największa nagroda za cały trud pracy Co więcej, ta inspiracja, zatacza wielkie symbiotyczne koło.. Każda z nas, może być szczęśliwa!! Każda z nas może się realizować!! Wystarczy całą swoja energię skupić na wyznaczonym celu.. Ja motywuję Polki do szukania drogi własnego szczęścia, a one motywują mnie do kolejnych działań - powiedziała Ewa Chodakowska w rozmowie z AfterParty.pl


Ponadto w "Vivie" znajdziemy relację Michała Piróga z izraelskiego "Gay Pride". Tancerz w rozmowie wspomina, co przeżył i widział podczas ostatniej wizyty w Tel Avivie. Oprócz tego Zofia Czerwińska i Mariusz Szczygieł opowiadają o swojej niezwykłej przyjaźni. W numerze wart uwagi jest również ciekawy artykuł poświęcony Kamili Łapickiej. Jak zmieniło się jej życie po śmierci Andrzeja Łapickiego?

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych! Kupisz go także z filmem "Podejrzani zakochani" lub hitowym serialem TVP "Anna German" do wyboru.
 

Ewa Chodakowska w kampanii Adidasa:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.