Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl
VIVA! Tylko u nas

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na okładce "Vivy!"

Wszystkie szczegóły ślubu trenerki fitness

Hades 25 września 2013 08:14
Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce zagościła (po dwóch miesiącach przerwy) Ewa Chodakowska w sukni ślubnej domu mody La Mania i sportowych butach ze skrzydełkami Jeremiego Scotta, których fanką jest także Doda (zobacz). W wywiadzie trenerka po raz pierwszy opowiada o tym, jak się czuje w roli żony i zdradza swoje plany na najbliższą przyszłość.

W magazynie znajdziemy również wywiad z Marią Sadowską, sesję gwiazd Radia ZET na Stadionie Narodowym oraz artykuł na temat Anny Samusionek i jej konfliktu z byłym mężem Krzysztofem Zuberem, a także nieznane fakty dotyczące romansu Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go z filmem "W ciemności".

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu:
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!