Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl
VIVA! Tylko u nas

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na okładce "Vivy!"

Wszystkie szczegóły ślubu trenerki fitness

Hades 25 września 2013 08:14
Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce zagościła (po dwóch miesiącach przerwy) Ewa Chodakowska w sukni ślubnej domu mody La Mania i sportowych butach ze skrzydełkami Jeremiego Scotta, których fanką jest także Doda (zobacz). W wywiadzie trenerka po raz pierwszy opowiada o tym, jak się czuje w roli żony i zdradza swoje plany na najbliższą przyszłość.

W magazynie znajdziemy również wywiad z Marią Sadowską, sesję gwiazd Radia ZET na Stadionie Narodowym oraz artykuł na temat Anny Samusionek i jej konfliktu z byłym mężem Krzysztofem Zuberem, a także nieznane fakty dotyczące romansu Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go z filmem "W ciemności".

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu:
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.