Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl
VIVA! Tylko u nas

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na okładce "Vivy!"

Wszystkie szczegóły ślubu trenerki fitness

Hades 25 września 2013 08:14
Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce zagościła (po dwóch miesiącach przerwy) Ewa Chodakowska w sukni ślubnej domu mody La Mania i sportowych butach ze skrzydełkami Jeremiego Scotta, których fanką jest także Doda (zobacz). W wywiadzie trenerka po raz pierwszy opowiada o tym, jak się czuje w roli żony i zdradza swoje plany na najbliższą przyszłość.

W magazynie znajdziemy również wywiad z Marią Sadowską, sesję gwiazd Radia ZET na Stadionie Narodowym oraz artykuł na temat Anny Samusionek i jej konfliktu z byłym mężem Krzysztofem Zuberem, a także nieznane fakty dotyczące romansu Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go z filmem "W ciemności".

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu:
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.