Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl
VIVA! Tylko u nas

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na okładce "Vivy!"

Wszystkie szczegóły ślubu trenerki fitness

Hades 25 września 2013 08:14
Ewa Chodakowska Viva
Fot. AfterParty.pl

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce zagościła (po dwóch miesiącach przerwy) Ewa Chodakowska w sukni ślubnej domu mody La Mania i sportowych butach ze skrzydełkami Jeremiego Scotta, których fanką jest także Doda (zobacz). W wywiadzie trenerka po raz pierwszy opowiada o tym, jak się czuje w roli żony i zdradza swoje plany na najbliższą przyszłość.

W magazynie znajdziemy również wywiad z Marią Sadowską, sesję gwiazd Radia ZET na Stadionie Narodowym oraz artykuł na temat Anny Samusionek i jej konfliktu z byłym mężem Krzysztofem Zuberem, a także nieznane fakty dotyczące romansu Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go z filmem "W ciemności".

Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu:
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.