Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O tym się mówi!

Roksana Węgiel z ukochanym i jego synem na spacerze

''Tak się kończą wyjścia na rower''

Aleksandra Frankowska 15 maja 2023 07:51
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

To był przyjemny weekend dla Roksany Węgiel i jej ukochanego Kevina. Para spędziła sporo czasu na świeżym powietrzu, a towarzyszył im syn Kevina, William. Roksana świetnie spełnia się w opiece nad malcem, jest bardzo troskliwa i opiekuńcza.

ZOBACZ TEŻ: Mama Roksany Węgiel wygląda jak jej rówieśniczka? Nowe zdjęcia Edyty Węgiel mówią wszystko!

Roksana Węgiel jest zakochana

Jakiś czas temu młoda artystka zaskoczyła fanów informacją, że jest w związku ze starszym od siebie o siedem lat Kevinem Mglejem. Co więcej, mężczyzna ma również syna z poprzedniego związku. To nie okazało się w żaden sposób przeszkodą dla zakochanych, a Roksana coraz chętniej publikuje zdjęcia w sieci z czasu spędzonego wspólnie we trójkę. Wokalistka złapała z Williamem świetny kontakt.

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel spędziła weekend z partnerem i jego synem

Wokalistka ten weekend spędziła w towarzystwie Kevina i Williama, głównie na świeżym powietrzu. Ponieważ pogoda dopisywała, para wybrała się wspólnie z malcem na rower. Ten jednak wyjątkowo się zmęczył  i zasnął w ramionach taty.

Kevin
Fot. Kevin

"Tak się kończą wyjścia na rower" - napisała Roksana Węgiel na swoim Instagramie publikując rozkoszne zdjęcie.

Jak widać, dziecko partnera nie jest dla wokalistki żadnym problemem. W rozmowie z Plotkiem jakiś czas temu powiedziała, że to bardzo fajny chłopiec i świetnie się dogadują.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Chłopak Roksany Węgiel ma kilkuletniego syna. Wokalistka ujawniła, jaką ma relację z chłopcem

Poznałam Williama. Bardzo dobrze się dogadujemy. To jest cudowny dzieciak. Mamy super relację. Kevin też bardzo dobrze sprawuje się w roli ojca. Gdy patrzę na tę relację z boku, to jestem pełna podziwu - powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z Plotkiem. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?