Taniec z gwiazdami, jury, odcinek 9, Warszawa, 24.10.2022
Fot. Wojciech Olkusnik/East News
O tym się mówi

Zwolnienia w Polsacie obejmą też „Taniec z Gwiazdami”. Kto może stracić pracę?

Widzowie mogą być zaskoczeni

Marta Nawacka 9 stycznia 2023 21:08
Taniec z gwiazdami, jury, odcinek 9, Warszawa, 24.10.2022
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Ostatnio głośno jest o zmianach w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani programów rozrywkowych na Polsacie obawiają się teraz, co będzie z ich ulubionymi produkcjami. Okazuje się, że zmiany szykują się także w „Tańcu z Gwiazdami”... Jedna z osób zasiadających w jury może już niedługo pożegnać się z produkcją.

Zmiany w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Zmiany w uwielbianym programie rozrywkowym miały być formą odświeżenia produkcji. W jej ramach z show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pożegnali się Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Jurorka zapewniała, że decyzja o pożegnaniu się z programem nie należała do niej. Prowadzący jednak wyznał, że jego odejście było gestem solidarności z przyjaciółką.

„Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej , jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać!”, napisał w mediach społecznościowych Piotr Gąsowski.

Pudelek przedstawił jednak nieco inną wersję rozstania prowadzącego z programem. Według informatora to producenci show podjęli decyzję o odświeżeniu również duetu prowadzących show. „Od pewnego czasu za kulisami produkcji panowała napięta atmosfera. „TTBZ” to z założenie bardzo trudny i wyczerpujący format, więc to kluczowe, by ekipa dobrze czuła się na planie. Kiedy zapadły decyzje, że format zostanie odświeżony, uznano, że dotyczyły będą one również duetu prowadzących. Dla nikogo nie był to łatwy wybór, ale produkcja wierzy, że widzowie szybko przekonają się do tych zmian”, podało źródło.

Czytaj też: Piotr Gąsowski nie będzie już prowadził programu „Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor wydał oświadczenie

Zmiany w „Tańcu z Gwiazdami”. Iwona Pavlović pożegna się z produkcją?

Super Express podał nowe informacje na temat zmian w Polsacie po tym, gdy Edward Miszczak zaczął wdrażać się w rolę dyrektora programowego. Według doniesień kolejną gwiazdą, która może stracić pracę jest jurorka „Tańca z Gwiazdami”, Iwona Pavlović. Czym podpadła Edwardowi Miszczakowi? „O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović (61 l.), która zasiadała w jury Tańca z gwiazdami, gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. A to zostało uznane za zdradę…”, mogliśmy przeczytać.

Portal Plejada postanowił zapytać samej zainteresowanej, co sądzi o tych doniesieniach. „Ja nie mam pojęcia nawet, czy będzie „Taniec z gwiazdami”, więc zostawiam to bez komentarza”, wyjaśniła jurorka. Na pytanie, czy chciałaby wciąż oceniać taneczne zmagania innych, odpowiedziała krótko: „Nie będę tego komentować. Zobaczymy”.  

Zobacz także: Maciej Dowbor odejdzie z show Twoja twarz brzmi znajomo? Prezenter zabrał głos: „Jestem w szoku”

Edward Miszczak, 29.08.2021, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Edward Miszczak, 29.08.2021, Warszawa

Iwona Pavlović, 30-lecie Telewizji Polsat, 06.12.2022, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Iwona Pavlović, 30-lecie Telewizji Polsat, 06.12.2022, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…