O TYM SIĘ MÓWI

Jaki prywatnie jest Sebastian Fabijański? Historia jego związków jest długa i burzliwa...

„Cierpię z samotności. Marzę o prostej, ale fascynującej relacji”

Rafał Kowalski 8 października 2019 20:40

Sebastian Fabijański to jeden ze zdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Największą rozpoznawalność 32-latkowi zapewnił udział w filmach Patryka Vegi. Równie dużo, co o jego rolach, w internecie można jednak przeczytać o związkach gwiazdora… Dlaczego aktor, który będzie dziś gościem Kuby Wojewódzkiego, wciąż jest sam?

Sebastian Fabijański o związkach. Z kim był?

Aktor rzadko udziela wywiadów, w których opowiada o swoich emocjach i życiu prywatnym. Na szczęście, 32-latek zrobił kilka razy wyjątek. Dzięki temu wiemy, że ulubieniec widzów marzy o prawdziwej miłości. „Moje życie uczuciowe, emocjonalne i partnerskie nie stanowi dla mnie priorytetu. Priorytet stanowi dla mnie przede wszystkim rozwój, czy to fizyczny, czy psychiczny. Z samotności bardzo dużo czerpię. Namawiam ludzi, żeby nie bać się samotności. Mam nadzieję, że kiedyś dzięki temu ile cierpienia, ile walki stoczyłem o to, żeby z autorefleksją funkcjonować w życiu komuś coś dam, jakąś fascynującą relację, opierającą się na wolności, akceptacji, szacunku, miłości, a takich romansów… co z tego, że mogę wymienić, ale skoro one na ten moment nie mają żadnej wartości. Ludzie podejmują próby”, mówił Sebastian Fabijański w rozmowie z Jastrząb Post w 2017 roku. „Nie jestem w ogóle zamknięty. Wcale nie uważam, że moją żoną powinna być Charlize Theron, bo jestem tak wspaniałym człowiekiem. Marzę o wartościowej, prostej, ale fascynującej mega relacji, która gdzieś kiedyś będzie miała miejsce, ale bez napięcia”, dodał aktor.

Rok wcześniej, gwiazdor przyznał się, że ma problemy, by stworzyć stały związek. „Jestem trochę dzikusem, mam problem w relacjach z ludźmi. (…) Mam zbudowany swój wewnętrzny bardzo szeroki świat”, mówił Sebastian Fabijański w programie Kuby Wojewódzkiego dodając, że przez kilka ostatnich lat był sam. W jego życiu, według kolorowej prasy, pojawiły się kolejno: Agnieszka Więdłocha, Olga Bołądź (aktorzy byli podobno zaręczeni), Marianna Zydek (z którą przyszedł na premierę filmu) i modelka Laura Mancewicz. Zdjęcia pań możecie zobaczyć w naszej galerii.

Niestety, żadna z relacji nie przetrwała do dziś i wydaje się, że aktor jest sam. Czy powie coś więcej na temat miłości? To okaże się po 22:30, ponieważ Sebastian Fabijański będzie gościem show Kuba Wojewódzki. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.