Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Laureatka Big Brothera chce być z poznanym w programie Olegiem. Jest jeden problem...

Głos zabrała mama Madzi Wójcik

Rafał Kowalski 22 czerwca 2019 08:02
Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

W niedzielę zakończył się program Big Brother, który na nowo rozkochał w sobie miliony widzów. Show i 100 tysięcy złotych wygrała Magda Wójcik, ale 31-latka zyskała podczas gry coś znacznie cenniejszego. Jeśli wierzyć jej słowom to poznany w domu Wielkiego Brata ma duże szanse, by zostać partnerem życiowym laureatki. Na razie para sprawdza, jak się dogadują poza programem. Dużo osób kibicuje Olkowi i Magdzie. Tylko jej mama zachowuje dość duży dystans względem dwudziestolatka.

Mama Magdy Wójcik o Olegu Riashentsevie

Pochodzący z Ukrainy Oleh jest młodszy od Madzi o ponad 10 lat. Ponadto krąg jego znajomych jest zupełnie odmienny od ludzi, z którymi Wójcik spędza czas w Wielkiej Brytanii. Parę dzieli naprawdę wiele, ale obydwoje twierdzą, że chcą spróbować być razem.

Niestety, do całej sprawy z dużą rezerwą podeszła mama Madzi. Gdy Filip Chajzer zapytał ją podczas programu, jak podoba się jej zięć, kobieta była wyraźnie zmieszana. „Który?”. Po programie dała także córce radę. „Mama mówiła, żeby na razie się zastanowić, jeszcze chwilę poznać się bliżej, żeby nie robić nic na siłę”, wyjawiła zwyciężczyni w rozmowie z Plotkiem.

Być może zdanie mamy będzie miało duży wpływ na Madzię, ponieważ nigdy nie ukrywała ona, że to właśnie rodzicom chciała zaimponować będąc w domu Wielkiego Brata. „Ja tak bardzo chciałam, żeby oni byli ze mnie dumni. Obawiałam się, czy nikogo z rodziny nie urażę, czy nie będą się wstydzić za moje jakieś głupie wypowiedzi. Jak wyszłam, nawet nie poznałam moich rodziców. Nie wiedziałam, co się dzieje dookoła. To było dziwne, ja tak sztywno wyszłam, nawet nie się przytuliłam do nich. Myślę, że rodzice też byli zaskoczeni. Ale skoro ze mną gadają, mama mnie wspiera, mam nadzieję, że są dumni”, mówiła Wójcik Plotkowi.

Czy mama zacznie wspierać córkę i poprze jej wybory? Czas pokaże. Na razie Magda i Oleh spędzają razem całe dnie. 20-latek z Ukrainy poznał już znajomych ukochanej. Para wybrała się także na kajaki. Zdjęcia publikowane w sieci wskazują na to, że są ze sobą szczęśliwi… Życzymy powodzenia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just__oleg)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!