AGATA ZYCH 7 grudnia 2017 17:00
1/5
Dekoracje Edyta Pazura
Copyright @Instagram/ed_pazura, Marek Straszewski
1/5

 

Edyta Pazura postanowiła pokazać na instagramie swoje autorskie pomysły na dekoracje świąteczne. Reakcje fanów są bardzo zróżnicowane, od bardzo pozytywnych po nieprzyjemne komentarze dotyczące gustu celebrytki.

 

Polecamy: Święta nadchodzą! Zobaczcie jak gwiazdy przygotowują się do Bożego Narodzenia!

 

Udekorowany dom na święta: Edyta Pazura

Media społecznościowe od kilku tygodni żyją już świętami Bożego Narodzenia. Gwiazdy na instagramie postanowiły pochwalić się swoimi koncepcjami na udekorowanie swojego domu. Do listy gwiazd, które aktywnie przygotowują się na ten wyjątkowy czas, dołączyła również Edyta Pazura, która postanowiła sfotografować pomysły i pokazała je na swoim profilu na instagramie. Trzeba przyznać, że celebrytka potrafi zadbać o dom i ciepło domowego ogniska. Ponoć wszystkie dekoracje Edyta Pazura przygotowała sama, co podkreśliła w opisie pod jednym ze zdjęć. Hasztagi #mylove #myjob #homesweethome podkreślają, że żona Cezarego Pazury jest już przygotowana na świąteczny czas z rodziną.Oczywiście pod zdjęciami pojawiło się również sporo negatywnych komentarzy, nie wszystkim przypadły do gustu dekoracje świąteczne celebrytki, ale przecież o gustach się nie dyskutuje. Jak Wam się podobają ręcznie robione dekoracje Edyty Pazury?

 

Polecamy również: TOP 5: najpiekniejsze trendy świąteczne w designie. Stwórz magiczną atmosferę w swoim domu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…