AGATA ZYCH 7 grudnia 2017 17:00
1/5
Dekoracje Edyta Pazura
Copyright @Instagram/ed_pazura, Marek Straszewski
1/5

 

Edyta Pazura postanowiła pokazać na instagramie swoje autorskie pomysły na dekoracje świąteczne. Reakcje fanów są bardzo zróżnicowane, od bardzo pozytywnych po nieprzyjemne komentarze dotyczące gustu celebrytki.

 

Polecamy: Święta nadchodzą! Zobaczcie jak gwiazdy przygotowują się do Bożego Narodzenia!

 

Udekorowany dom na święta: Edyta Pazura

Media społecznościowe od kilku tygodni żyją już świętami Bożego Narodzenia. Gwiazdy na instagramie postanowiły pochwalić się swoimi koncepcjami na udekorowanie swojego domu. Do listy gwiazd, które aktywnie przygotowują się na ten wyjątkowy czas, dołączyła również Edyta Pazura, która postanowiła sfotografować pomysły i pokazała je na swoim profilu na instagramie. Trzeba przyznać, że celebrytka potrafi zadbać o dom i ciepło domowego ogniska. Ponoć wszystkie dekoracje Edyta Pazura przygotowała sama, co podkreśliła w opisie pod jednym ze zdjęć. Hasztagi #mylove #myjob #homesweethome podkreślają, że żona Cezarego Pazury jest już przygotowana na świąteczny czas z rodziną.Oczywiście pod zdjęciami pojawiło się również sporo negatywnych komentarzy, nie wszystkim przypadły do gustu dekoracje świąteczne celebrytki, ale przecież o gustach się nie dyskutuje. Jak Wam się podobają ręcznie robione dekoracje Edyty Pazury?

 

Polecamy również: TOP 5: najpiekniejsze trendy świąteczne w designie. Stwórz magiczną atmosferę w swoim domu!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?