AGATA ZYCH 7 grudnia 2017 17:00
1/5
Dekoracje Edyta Pazura
Copyright @Instagram/ed_pazura, Marek Straszewski
1/5

 

Edyta Pazura postanowiła pokazać na instagramie swoje autorskie pomysły na dekoracje świąteczne. Reakcje fanów są bardzo zróżnicowane, od bardzo pozytywnych po nieprzyjemne komentarze dotyczące gustu celebrytki.

 

Polecamy: Święta nadchodzą! Zobaczcie jak gwiazdy przygotowują się do Bożego Narodzenia!

 

Udekorowany dom na święta: Edyta Pazura

Media społecznościowe od kilku tygodni żyją już świętami Bożego Narodzenia. Gwiazdy na instagramie postanowiły pochwalić się swoimi koncepcjami na udekorowanie swojego domu. Do listy gwiazd, które aktywnie przygotowują się na ten wyjątkowy czas, dołączyła również Edyta Pazura, która postanowiła sfotografować pomysły i pokazała je na swoim profilu na instagramie. Trzeba przyznać, że celebrytka potrafi zadbać o dom i ciepło domowego ogniska. Ponoć wszystkie dekoracje Edyta Pazura przygotowała sama, co podkreśliła w opisie pod jednym ze zdjęć. Hasztagi #mylove #myjob #homesweethome podkreślają, że żona Cezarego Pazury jest już przygotowana na świąteczny czas z rodziną.Oczywiście pod zdjęciami pojawiło się również sporo negatywnych komentarzy, nie wszystkim przypadły do gustu dekoracje świąteczne celebrytki, ale przecież o gustach się nie dyskutuje. Jak Wam się podobają ręcznie robione dekoracje Edyty Pazury?

 

Polecamy również: TOP 5: najpiekniejsze trendy świąteczne w designie. Stwórz magiczną atmosferę w swoim domu!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.