DOMY GWIAZDY

Drzewo oliwne w środku domu?! Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie

Ich wnętrza oraz ogród robią ogromne wrażenie

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 08:54

Edyta Pazura to nie tylko świetna mama i dobrze zorganizowana bizneswoman, ale też osoba, która poświęca wiele uwagi wnętrzom, w których mieszka. Żona Cezarego Pazury regularnie pokazuje na Instagramie wnętrza domu, który urządziła w dużej mierze według własnych pomysłów. Często niezwykłych…

Dom Cezarego Pazury i jego żony Edyty

Kilka dni temu na Instagramie Edyty Pazury pojawiła się fotografia pięknej półki, która wisi w jadalni gwiazdy. Szczęśliwa mama trójki dzieci podzieliła się informacją, że mogła udekorować w ten sposób pomieszczenie dzięki swojej koleżance. „Mebel z duszą czyli półka zawieszona nad siedziskiem. To moje oczko w głowie, a jej wygląd zmienia się wraz z przyjściem kolejnej pory roku. Wypatrzyłam ją na profilu mojej znajomej. Ta z kolei kupiła półkę na targu staroci i postanowiła ją odrestaurować. Idealnie w momencie, kiedy remontowałam dom i poszukiwałam miętowych dodatków do kuchni”, napisała Edyta Pazura na Instagramie.

Pośród innych fotografii swojego domu, najbardziej zachwycił nas chyba pomysł, by na środku salonu stanęło… drzewo! Jak to się udało? Roślina jest w domu Pazurów już pół roku. „Nasz dom zamieszkało moje marzenie... DRZEWO OLIWNE. Dziękuje @czarekpazura że akceptujesz wszystkie moje szalone pomysły”, napisała w sierpniu 2019 żona aktora.

Kolejne ogromne wrażenie zrobił na nas między innymi ogród! Jak wygląda? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.