Piosenkarka ma duże wymagania...

Rafał Kowalski 5 lipca 2018 18:29

Edyta Górniak i Allan Krupa od dwóch lat mieszkają w Los Angeles. Wokalistka wyprowadziła się z kraju, by odpocząć od show-biznesowego zgiełku i móc rozwijać się artystycznie. Jak jednak podaje dziennik Fakt, ze względu na wiele planów zawodowych, które czekają Górniak w Polsce, artystka znów chce tu mieszkać. Przynajmniej do końca roku.

Edyta Górniak wynajmie apartament w Warszawie

Wokalistka podjęła już nawet pierwsze kroki, by jej plan się udał. Podczas ostatniej wizyty w Polsce, Górniak i jej syn Allan obejrzeli kilkanaście luksusowych mieszkań w stolicy. Za najdroższe z nich trzeba zapłacić aż 35 tysięcy złotych miesięcznie. Mimo wszystko artystka jest podobno coraz bliżej podjęcia decyzji o tym, w którym z apartamentów zamieszkać. Nie wszystkie jednak spełniają oczekiwania piosenkarki. „Sprostać jej wymaganiom nie jest łatwo, ale za taką cenę pozwala sobie przebierać w ofertach jak w ulęgałkach by wszystko było idealnie”, twierdzi informator Faktu.

Wymagania Edyty Górniak

Edyta Górniak chciałaby, aby mieszkanie miało przynajmniej 150 metrów kwadratowych i mieściło się na jak najwyższym piętrze, tak by uniknąć wścibskich sąsiadów. Poza tym artystka oczekuje klimatyzacji, podziemnego garażu, usługi prywatnego szofera, ogromnego balkonu lub tarasu oraz nowoczesnego wystroju w jasnych kolorach.

Wokalistka chciałaby zamieszkać w apartamencie jak najszybciej, dlatego trzymamy kciuki, by znalazła swoje upragnione lokum. 

1/5
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

Edyta Górniak szuka mieszkania w Warszawie

2/5
Edyta Górniak i Allan Krupa
Copyright @East News
2/5

Allan Krupa ma świetną relację z mamą

3/5
Allan Krupa
Copyright @InstaStories/Edyta Górniak
3/5

Syn Edyty Górniak ma teraz wakacje

4/5
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, main topic
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/5

Gdzie w Warszawie zamieszka Górniak? Gwiazda ma spore wymagania

5/5
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
5/5

Edyta Górniak i Allan Krupa są skłonni zapłacić za wynajem nawet 35 tysięcy miesięcznie

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.