Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Tajemnica Edyty Górniak wyszła na jaw! Już wiadomo, gdzie teraz mieszka

„Jeszcze nie zdarzyło się, by gdzieś zapuściła korzenie...”

Redakcja VIVA! 23 grudnia 2020 16:02
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

W październiku w mediach pojawiła się informacja, że Edyta Górniak została właścicielką przepięknego domu w Tatrach. Uznano to za najlepszy dowód na to, że po kilku latach spędzonych w USA, wokalistka postanowiła na stałe powrócić do Polski. Kupiła co prawda mieszkanie w Krakowie dla siebie i syna, ale wciąż szukała miejsca, w którym odnalazłaby upragniony spokój. Jak się okazuje, posiadłość w górach... nie należy do artystki.

Dom Edyty Górniak. Gdzie mieszka wokalistka?

Jak udało się ustalić portalowi Pomponik, nie wszystkie nieruchomości Edyty Górniak faktycznie są jej własnością. Pomimo doniesień mediów, wokalistka nie inwestuje w nowe domy i mieszkania, ale je... wynajmuje.

„Ona nie kupiła domu w Tatrach, tylko wynajęła. Robi tak od lat, kiedy spodoba jej się jakaś okolica”, donosi Pomponik, powołując się na osobę z bliskiego kręgu znajomych artystki. „Wynajmuje, pomieszka, a potem opuszcza. Jeszcze nie zdarzyło się, by gdzieś zapuściła korzenie”, dodaje anonimowy informator.

Artystka tylko jedno miejsce traktuje jak prawdziwy dom. „Nikt w rodzinie nie ma o to do niej pretensji, to jest nawet zrozumiałe. Edyta to artystka, praca gna ją w różne zakątki Polski i świata, a do tego wie, że ten jeden jedyny i prawdziwy dom ma w Opolu, tam gdzie mieszka jej mama”, czytamy na portalu.

Jeśli chodzi o posiadłość w górach, wokalistka wynajmuje ją od kilku miesięcy, ale nie wyklucza, że osiedli się tam na stałe. Jak informuje Pomponik, spodobali jej się właściciele domu, a w sąsiedztwie ma bliskich przyjaciół.

Edyta Górniak miała trzy własne mieszkania, w tym jedno na warszawskim Ursynowie, a drugie w Wilanowie. W tej samej dzielnicy posiadała również mały dom. Po latach postanowiła sprzedać wszystkie nieruchomości, a pieniądze przeznaczyła na kolejną inwestycję, czyli apartament w Portugalii. Na początku tego roku okazało się, że i on trafił na sprzedaż.

Wydaje się, że artystka nie ma nic przeciwko mieszkaniu w wynajmowanych domach, a wręcz przeciwnie, podoba jej się taka namiastka wolności. Jak stwierdziła podczas jednej z rozmów w programie Dzień Dobry TVN, takie podejście jest „częścią jej cygańskiej natury w dobrym tego słowa znaczeniu”. 

Źródło: Pomponik

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.