Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
domy gwiazd

Edyta Górniak sprzedaje swoją piękną willę w Portugalii!

Można ją kupić za prawie 2 miliony złotych!

REdakcja VIVA! 29 stycznia 2020 18:32
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak to artystka, która uwielbia podróżować! Nic zatem dziwnego, że na jej mediach społecznościowych można obejrzeć przepiękne zdjęcia z różnych stron świata. Gwiazda ma również nieruchomości w Europie, które odwiedza z wielką chęcią, razem ze swoim synem Allanem. Dom Edyty Górniak w Portugalii trafił jednak na sprzedaż. Gwiazda zrezygnowała z luksusowej willi na zachodzie Europy. Portugalia swego czasu była szczególnie bliska wokalistce. Edyta Górniak była tam bardzo popularna i odnosiła ogromne sukcesy. Jej płyta Edyta Górniak została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy, podobnie jak jej drugi międzynarodowy krążek Inivicible. W Portugalii piosenka When You Come Back to Me spodobała się tak bardzo, że została wykorzystana w popularnym serialu telewizyjnym. 

Edyta Górniak sprzedaje willę w Portugalii w 2020?

Edyta Górniak podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską w Dzień Dobry TVN przyznała, że ma zamiar sprzedać swoją willę w Portugalii, co nie znaczy że nie planuje zakupu nowych nieruchomości w innych częściach świata, również w Polsce. Apartament w Portugalii został wystawiony za  400 tysięcy euro czyli ok. 1 mln 700 tys. zł. Oferta ma być dostępna w sieci w lutym.

W Portugalii, w tamtym miejscu, nie będę mieszkać. Tamten apartament mam bardzo długo, ale jak byliśmy z Allankiem kilka lat temu na święta wielkanocne, to i tak zostaliśmy w hotelu. Za dużo tam wspomnień, więc ja ten apartament po prostu muszę sprzedać. Chciałabym mieć jedno miejsc w górach w Polsce, może w Warszawie, myślę też o Azji, bo tam bardzo często lubię wracać.

Pamiętacie naszą sesję dla magazynu VIVA! z 2008 roku? Była wykonana właśnie w Portugalii!

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.