Aktorka zapoczątkowała też nietypową tradycję…

Rafał Kowalski 22 grudnia 2018 09:56

Od świąt dzieli nas zaledwie kilka dni, dlatego nie dziwi fakt, że także polskie gwiazdy przygotowały już wnętrza swoich domów do Bożego Narodzenia. Nie inaczej jest u Małgorzaty Kożuchowskiej, która poza tym, że ubrała choinkę i dostosowała dekoracje do zimowego klimatu, to jeszcze pochwaliła się tradycją, o jakiej jeszcze nie słyszeliśmy.

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej

Okazuje się, że aktorka co roku kupuje specjalną ozdobę, która w przyszłości trafi do rąk jej synka. „Choinka już jest i ta najważniejsza bombka Jasiowa też! Co roku wybieram jedną specjalnie dla niego. Kiedy będzie dorosły będzie miał całą kolekcję!”, tak Małgorzata Kożuchowska podpisała jedno ze zdjęć na swoim Instagramie. Jesteście ciekawi, jak wygląda jej dom? Odpowiedź poniżej. My jesteśmy zachwyceni efektem!

Gdzie Małgorzata Kożuchowska spędzi święta?

Przy okazji dodajmy jeszcze ciekawostkę, że aktorka wcale nie spędzi wigilii w swoim domu. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska z mężem wynajęli część pensjonatu znajdującego się w Tatrach, do którego zjadą się rodziny z dwóch stron. "Będzie rodzinnie, ale potwierdzam, że gości będzie naprawdę bardzo dużo" powiedziała gwiazda w Fakcie. 

1/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
1/5

Choinka gwiazdy robi wrażenie!

2/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
2/5

A bombka dla Jasia jest jedną z najbardziej uroczych, jakie widzieliśmy w tym roku

3/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
3/5

Nie zabraknie też słodkich ciasteczek...

4/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
4/5

...ani pluszaków, które powstały z inicjatywy Fundacji TVN Nie jesteś sam

5/5
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Sprawdziły się nasze przypuszczenia, że aktorka z ogromną pieczołowitością przygotowuje nie tylko swoje kreacje, ale i wnętrza... Ładnie, prawda?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.