Aktorka zapoczątkowała też nietypową tradycję…

Rafał Kowalski 22 grudnia 2018 09:56

Od świąt dzieli nas zaledwie kilka dni, dlatego nie dziwi fakt, że także polskie gwiazdy przygotowały już wnętrza swoich domów do Bożego Narodzenia. Nie inaczej jest u Małgorzaty Kożuchowskiej, która poza tym, że ubrała choinkę i dostosowała dekoracje do zimowego klimatu, to jeszcze pochwaliła się tradycją, o jakiej jeszcze nie słyszeliśmy.

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej

Okazuje się, że aktorka co roku kupuje specjalną ozdobę, która w przyszłości trafi do rąk jej synka. „Choinka już jest i ta najważniejsza bombka Jasiowa też! Co roku wybieram jedną specjalnie dla niego. Kiedy będzie dorosły będzie miał całą kolekcję!”, tak Małgorzata Kożuchowska podpisała jedno ze zdjęć na swoim Instagramie. Jesteście ciekawi, jak wygląda jej dom? Odpowiedź poniżej. My jesteśmy zachwyceni efektem!

Gdzie Małgorzata Kożuchowska spędzi święta?

Przy okazji dodajmy jeszcze ciekawostkę, że aktorka wcale nie spędzi wigilii w swoim domu. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska z mężem wynajęli część pensjonatu znajdującego się w Tatrach, do którego zjadą się rodziny z dwóch stron. "Będzie rodzinnie, ale potwierdzam, że gości będzie naprawdę bardzo dużo" powiedziała gwiazda w Fakcie. 

1/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
1/5

Choinka gwiazdy robi wrażenie!

2/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
2/5

A bombka dla Jasia jest jedną z najbardziej uroczych, jakie widzieliśmy w tym roku

3/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
3/5

Nie zabraknie też słodkich ciasteczek...

4/5
Małgorzata Kożuchowska, dom
Copyright @Instagram
4/5

...ani pluszaków, które powstały z inicjatywy Fundacji TVN Nie jesteś sam

5/5
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Sprawdziły się nasze przypuszczenia, że aktorka z ogromną pieczołowitością przygotowuje nie tylko swoje kreacje, ale i wnętrza... Ładnie, prawda?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.