Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
DOMY GWIAZD

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy pokazali zdjęcia swojego mieszkania...

Uwagę internautów zwrócił jeden mały szczegół!

Rafał Kowalski 4 lipca 2020 08:51
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Walka o urząd prezydenta Polski to liczne spotkania z wyborcami, negocjacje polityczne, odpieranie ataków przeciwników i pozowanie do zdjęć ze swoimi zwolennikami. Małgorzata Trzaskowska, która wspiera w drugiej turze swojego męża, wie jednak, że nie tylko warto trzymać kciuki, ale należy także wziąć sprawy w swoje ręce. Żona Rafała Trzaskowskiego była częścią kolejnego ważnego projektu, a przy okazji pokazała kawałek tego, jak na co dzień mieszka.

Mieszkanie Rafała Trzaskowskiego – zdjęcia wnętrz

Niedawno na Instagramie Małgorzaty Trzaskowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym ona i jej mąż siedzą przy wspólnym stole. To zapowiedź pewnego projektu. „Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to”, podpisała fotografię ukochana Rafała Trzaskowskiego. Internauci oczekujący na efekty nagrań zwrócili uwagę, że za politykiem, w jego mieszkaniu stoi wysoka aż po sufit półka na płyty CD. „Jak wy po tam po te płyty wchodzicie?”, brzmiał jeden z komentarzy.

Przy okazji znaleźliśmy inne zdjęcia wykonane w domu państwa Trzaskowskich, którzy na co dzień zamieszkują warszawskie Kabaty. Zobaczcie, jak wyglądają inne pomieszczenia w domu polityka. Prawda, że skromnie?

Jest szansa, że będzie ich jeszcze więcej, ponieważ Małgorzata Trzaskowska nie przestaje być aktywna w sieci. Choćby wczoraj zapowiedziała, że jako pierwsza dama będzie rzeczniczką wszystkich kobiet. To, jak ten pomysł przyjmą wyborcy okaże się 12 lipca. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to 🙂 #Trzaskowscy

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry. 🙂

Post udostępniony przez Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…