Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
DOMY GWIAZD

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy pokazali zdjęcia swojego mieszkania...

Uwagę internautów zwrócił jeden mały szczegół!

Rafał Kowalski 4 lipca 2020 08:51
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Walka o urząd prezydenta Polski to liczne spotkania z wyborcami, negocjacje polityczne, odpieranie ataków przeciwników i pozowanie do zdjęć ze swoimi zwolennikami. Małgorzata Trzaskowska, która wspiera w drugiej turze swojego męża, wie jednak, że nie tylko warto trzymać kciuki, ale należy także wziąć sprawy w swoje ręce. Żona Rafała Trzaskowskiego była częścią kolejnego ważnego projektu, a przy okazji pokazała kawałek tego, jak na co dzień mieszka.

Mieszkanie Rafała Trzaskowskiego – zdjęcia wnętrz

Niedawno na Instagramie Małgorzaty Trzaskowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym ona i jej mąż siedzą przy wspólnym stole. To zapowiedź pewnego projektu. „Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to”, podpisała fotografię ukochana Rafała Trzaskowskiego. Internauci oczekujący na efekty nagrań zwrócili uwagę, że za politykiem, w jego mieszkaniu stoi wysoka aż po sufit półka na płyty CD. „Jak wy po tam po te płyty wchodzicie?”, brzmiał jeden z komentarzy.

Przy okazji znaleźliśmy inne zdjęcia wykonane w domu państwa Trzaskowskich, którzy na co dzień zamieszkują warszawskie Kabaty. Zobaczcie, jak wyglądają inne pomieszczenia w domu polityka. Prawda, że skromnie?

Jest szansa, że będzie ich jeszcze więcej, ponieważ Małgorzata Trzaskowska nie przestaje być aktywna w sieci. Choćby wczoraj zapowiedziała, że jako pierwsza dama będzie rzeczniczką wszystkich kobiet. To, jak ten pomysł przyjmą wyborcy okaże się 12 lipca. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to 🙂 #Trzaskowscy

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry. 🙂

Post udostępniony przez Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.