Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
DOMY GWIAZD

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy pokazali zdjęcia swojego mieszkania...

Uwagę internautów zwrócił jeden mały szczegół!

Rafał Kowalski 4 lipca 2020 08:51
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Walka o urząd prezydenta Polski to liczne spotkania z wyborcami, negocjacje polityczne, odpieranie ataków przeciwników i pozowanie do zdjęć ze swoimi zwolennikami. Małgorzata Trzaskowska, która wspiera w drugiej turze swojego męża, wie jednak, że nie tylko warto trzymać kciuki, ale należy także wziąć sprawy w swoje ręce. Żona Rafała Trzaskowskiego była częścią kolejnego ważnego projektu, a przy okazji pokazała kawałek tego, jak na co dzień mieszka.

Mieszkanie Rafała Trzaskowskiego – zdjęcia wnętrz

Niedawno na Instagramie Małgorzaty Trzaskowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym ona i jej mąż siedzą przy wspólnym stole. To zapowiedź pewnego projektu. „Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to”, podpisała fotografię ukochana Rafała Trzaskowskiego. Internauci oczekujący na efekty nagrań zwrócili uwagę, że za politykiem, w jego mieszkaniu stoi wysoka aż po sufit półka na płyty CD. „Jak wy po tam po te płyty wchodzicie?”, brzmiał jeden z komentarzy.

Przy okazji znaleźliśmy inne zdjęcia wykonane w domu państwa Trzaskowskich, którzy na co dzień zamieszkują warszawskie Kabaty. Zobaczcie, jak wyglądają inne pomieszczenia w domu polityka. Prawda, że skromnie?

Jest szansa, że będzie ich jeszcze więcej, ponieważ Małgorzata Trzaskowska nie przestaje być aktywna w sieci. Choćby wczoraj zapowiedziała, że jako pierwsza dama będzie rzeczniczką wszystkich kobiet. To, jak ten pomysł przyjmą wyborcy okaże się 12 lipca. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to 🙂 #Trzaskowscy

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry. 🙂

Post udostępniony przez Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.