Melania Trump wybaczyła Donaldowi?

Gabriela Czernecka 21 marca 2018 20:00

Małżeństwo Trumpów od momentu wybrania Donalda na prezydenta USA stanowi zagadkę. Wiele razy sugerowano, że parę łączy jedynie układ, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek uczucia. Teraz w obliczu nowych informacji na temat zdrad Donalda Trumpa mówiono nawet, że pierwsza dama niebawem złoży pozew rozwodowy. Para do tej pory nie okazywała sobie uczuć, nie trzymała się za rękę. To się jednak zmieniło. Czy Melania Trump wybaczyła mężowi zdrady? Te zdjęcia mówią same za siebie.

Kryzys w związku Melanii i Donalda Trumpów

O tym, że w związku Trumpów nie dzieje się najlepiej mówi się od momentu pojawienia się pary w świecie polityki. Obecny prezydent USA co rusz ląduje na łamach prasy, ale nie za sprawą dokonań w świetle polityki. Regularnie na światło dzienne wydostają się nowe doniesienia o jego romansach, zdradach i skandalach z przeszłości.

Do tej pory Melania Trump nie odnosiła się do wybryków męża. Media przeczuwając że małżonka prezydenta wprost nie skomentuje romansów Donalda Trumpa bacznie obserwują jej mowę ciała. Melania Trump konsekwentnie na każdym wystąpieniu stoi przy boku męża, uśmiecha się i niczym nie zdradza, że w jej małżeństwie nie dzieje się najlepiej. 

Mówiono, że ignoruje upokarzające ją zachowanie Trumpa. Bacznie obserwując zachowanie Melanii Trump można jednak zauważyć, że często traktuje męża z dystansem i rezerwą. Kilka razy zdarzyło się, że odtrąciła jego dłoń. Jej uśmiech pojawia się tylko przed kamerami i równie szybko znika, tak jakby był tylko na pokaz. Stara się nie zwracać na siebie nadmiernej uwagi. 

Mowa ciała Melanii Trump: pierwsza dama chce rozwodu?

Ostatnimi dniami Ameryka żyje doniesieniami o romansie Donalda Trumpa z gwiazdą porno, której miał zaoferować pieniądze za milczenie. Za kilka dni w programie 60 minutes kochanka Donalda Trumpa, Stormy Daniels udzieli obszernego wywiadu, w którym ma opowiedzieć o relacjach, jakie łączyły ją z prezydentem USA.

Chociaż para miała nawiązać romans wiele lat temu (w 2006 roku), to jej wyznania mogą wywołać niemałe poruszenie. Możliwe, że słowa Stormy Daniels doprowadzą do rozpadu małżeństwa Melanii i Donalda Trumpa. Wygląda na to, że małżeństwo Trumpów zwarło jednak szyki. Najnowsze zdjęcia pary zdają się zaprzeczać jakiemukolwiek kryzysowi w ich związku.

Para wspólnie zmierzała do helikoptera, gdy nagle Melania Trump potknęła się. Pierwsza dama omal nie upadła, ale na szczęście Donald Trump podtrzymał ukochaną. Tym samym uratował sytuację i pierwsza dama uniknęła sporej wpadki. Wielu twierdzi, że fotografie upamiętniające te wydarzenia potwierdzają, że Melania wybaczyła ukochanemu zdrady. Czy faktycznie? Oceńcie sami, patrząc na zdjęcia w naszej galerii. 

1/5
Melania Trump, Donald Trump, Wpadki Melanii Trump
Copyright @East News
1/5

Melania i Donald Trump podczas wsiadania do helikoptera. Melania uniknęła wpadki! Gdyby nie Donald, pierwsza dama upadłaby na ziemię.

2/5
Melania Trump, Donald Trump, Wpadki Melanii Trump
Copyright @East News
2/5

Melania i Donald Trumpowie obejmują się, z uśmiechami na twarzy wsiedli do helikoptera.

3/5
Melania Trump, Donald Trump, Wpadki Melanii Trump
Copyright @East News
3/5

Czy faktycznie, najnowsze zdjęcia pary stanowią potwierdzenie, że kryzys w ich związku jest już zażegnany?

4/5
Donald Trump, Melania Trump
Copyright @Getty Images
4/5

Pozostaje nam poczekać na program 60 minutes z Stormy Daniels w roli głównej. Jak na te doniesienia zareaguje Melania?

5/5
Melania Trump
Copyright @East News
5/5

Czy Melania Trump wniesie pozew o rozwód? Jeżeli tak,byłby to pierwszy rozwód prezydenta Stanów Zjednoczonych w historii urzędu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.