O TYM SIĘ MÓWI

Gra pozorów czy prawdziwe uczucie? Najnowsze zdjęcia Trumpów zdradzają prawdę o ich związku

Melania Trump wybaczyła Donaldowi?

Gabriela Czernecka 21 marca 2018 20:00

Małżeństwo Trumpów od momentu wybrania Donalda na prezydenta USA stanowi zagadkę. Wiele razy sugerowano, że parę łączy jedynie układ, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek uczucia. Teraz w obliczu nowych informacji na temat zdrad Donalda Trumpa mówiono nawet, że pierwsza dama niebawem złoży pozew rozwodowy. Para do tej pory nie okazywała sobie uczuć, nie trzymała się za rękę. To się jednak zmieniło. Czy Melania Trump wybaczyła mężowi zdrady? Te zdjęcia mówią same za siebie.

Kryzys w związku Melanii i Donalda Trumpów

O tym, że w związku Trumpów nie dzieje się najlepiej mówi się od momentu pojawienia się pary w świecie polityki. Obecny prezydent USA co rusz ląduje na łamach prasy, ale nie za sprawą dokonań w świetle polityki. Regularnie na światło dzienne wydostają się nowe doniesienia o jego romansach, zdradach i skandalach z przeszłości.

Do tej pory Melania Trump nie odnosiła się do wybryków męża. Media przeczuwając że małżonka prezydenta wprost nie skomentuje romansów Donalda Trumpa bacznie obserwują jej mowę ciała. Melania Trump konsekwentnie na każdym wystąpieniu stoi przy boku męża, uśmiecha się i niczym nie zdradza, że w jej małżeństwie nie dzieje się najlepiej. 

Mówiono, że ignoruje upokarzające ją zachowanie Trumpa. Bacznie obserwując zachowanie Melanii Trump można jednak zauważyć, że często traktuje męża z dystansem i rezerwą. Kilka razy zdarzyło się, że odtrąciła jego dłoń. Jej uśmiech pojawia się tylko przed kamerami i równie szybko znika, tak jakby był tylko na pokaz. Stara się nie zwracać na siebie nadmiernej uwagi. 

Mowa ciała Melanii Trump: pierwsza dama chce rozwodu?

Ostatnimi dniami Ameryka żyje doniesieniami o romansie Donalda Trumpa z gwiazdą porno, której miał zaoferować pieniądze za milczenie. Za kilka dni w programie 60 minutes kochanka Donalda Trumpa, Stormy Daniels udzieli obszernego wywiadu, w którym ma opowiedzieć o relacjach, jakie łączyły ją z prezydentem USA.

Chociaż para miała nawiązać romans wiele lat temu (w 2006 roku), to jej wyznania mogą wywołać niemałe poruszenie. Możliwe, że słowa Stormy Daniels doprowadzą do rozpadu małżeństwa Melanii i Donalda Trumpa. Wygląda na to, że małżeństwo Trumpów zwarło jednak szyki. Najnowsze zdjęcia pary zdają się zaprzeczać jakiemukolwiek kryzysowi w ich związku.

Para wspólnie zmierzała do helikoptera, gdy nagle Melania Trump potknęła się. Pierwsza dama omal nie upadła, ale na szczęście Donald Trump podtrzymał ukochaną. Tym samym uratował sytuację i pierwsza dama uniknęła sporej wpadki. Wielu twierdzi, że fotografie upamiętniające te wydarzenia potwierdzają, że Melania wybaczyła ukochanemu zdrady. Czy faktycznie? Oceńcie sami, patrząc na zdjęcia w naszej galerii. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.