Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitalnego łóżka: „Dziękuję lekarzom za uratowanie życia”

Post skomentowała Hanna Lis

Rafał Kowalski 23 grudnia 2019 13:08
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Ponad 10 dni temu Tomasz Lis niespodziewanie poczuł się źle i natychimast trafił do szpitala. Dziennikarz przebywał w Olsztynie, bo miał tam przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczykiewiczem. Ten nie doszedł do skutku, a 53-latek został przetransportowany do jednego z pobliskich szpitali. Według nieoficjalnych informacji SE.pl publicysta miał doznać udaru. Trzy dni temu Tomasz Lis pierwszy raz poinformował, że czuje się lepiej. Dziś potwierdził to zdjęciem, choć wykonane zostało ono w szpitalu.

Tomasz Lis składa życzenia bożonarodzeniowe

Na Twiitterze dziennikarza pojawiło się dziś zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Tomasz Lis wygląda na nim dobrze, co potwierdza, że najgorsze już za 53-latkiem. Nie wiadomo, czy były ukochany Hanny Lis przebywa wciąż w klinice, czy jest już w domu (o czym informował 3 dni temu), ale fotografię opatrzył następującymi słowami. „Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać”, czytamy na Twitterze Tomasza Lisa. Pojawiły się też podziękowania dla medyków. „Szczególne serdeczne życzenia świąteczne składam lekarzom z oddziału neurologii Specjalistycznego szpitala wojewódzkiego w Olsztynie, którzy 13 dni temu uratowali mi życie i pracownikom tego oddziału, którzy następne, trudne dni, uczynili nie tylko znośnymi, ale i sympatycznymi”, dodał prezenter.

Wcześniej publicysta zwrócił się do tych, którzy nie mogą się cieszyć magią rodzinnych Świąt z różnych powodów. „Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy w tych dniach uporczywie studiują wzrokiem sufity w pustych mieszkaniach, salach szpitalnych, domach opieki i hospicjach. Niech nadchodzące urodziny Boga choć na chwile ułatwią Wam szczególnie trudną w tych dniach walkę z cierpieniem, samotnością i smutkiem. Trzymajcie się!”, pisał na Twitterze.

Selfie dziennikarza skomentowała jego była ukochana - Hanna Lis. „Mistrzem selfie to ty nie jesteś, influencerki z ciebie nie będzie. Zaręczam, że w realu (Lis) wygląda duuuuuużo lepiej”, napisała miło w sieci.

Panu Tomaszowi życzymy dużo zdrowia – na Święta i cały nowy rok. 

Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

TAGI #Tomasz Lis

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.