Kasia Kowalska o córce Oli i byłym partnerze, Kostku Yoriadisie
Fot. Instagram @kasia_kowalskaofficial
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Nowe zdjęcie Kasi Kowalskiej z córką podzieliło internautów...

Czy wygląd Oli szokuje tak bardzo?

VIVA! 5 lipca 2018 11:00
Kasia Kowalska o córce Oli i byłym partnerze, Kostku Yoriadisie
Fot. Instagram @kasia_kowalskaofficial

Ola, córka Kasi Kowalskiej słynie z częstych zmian wyglądu i wyrazistego wizerunku. 21-latka często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia w odważnych i oryginalnych stylizacjach. Moda to jej pasją o czym wiele razy opowiadała jej mama. Kasia Kowalska jest z niej bardzo dumna, choć przyznaje, że Ola sprawiała wiele problemów wychowawczych…

Ola Kowalska słynie z wyrazistego wizerunku

Ostatnio artystka postanowiła pochwalić się fanom najnowszym zdjęciem z córką. Ola ma na nim usta pomalowane na czarno, z jej włosy są w kolorze bordowym. Nie da się jednak zaprzeczyć, że matka i córka, które dzielą 24 lata różnicy, są do siebie podobne jak dwie krople wody. Niestety fotografia wzbudziła mieszane uczucia. Część komentujących krytycznie wyraża się na temat wyglądu córki Kasi Kowalskiej:

„Nie wyobrażam sobie że moje córki mają tak wyglądać”

„Ładnie ,ale te usta mi osobiscie bardzo sie nie podobaja”

Na szczęście zdecydowaną większość stanowiły pozytywne komentarze:

„Niektórzy przedmówcy wypowiadają się,jak by nigdy nie byli młodzi i zbuntowani. A Mamą jest się niezależnie od koloru ust córki. Uwielbiam i szanuję twórczość Kasi od lat i życzę jej wszelkiej pomyślności”

„Super ,wyglądacie jak siostry!”

Oli gratulujemy odwagi w wyrażaniu siebie. Najważniejsze, że jej mama doskonale rozumie, że wygląd o niczym nie świadczy. W końcu zdjęcie z córką podpisała „młodość rządzi się swoimi prawami”. 

Ola Kowalska i Dawid Podsiadło
Fot. Instagram @olahontaz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?