Dawid Kwiatkowski, Sopot 2023
Fot. Piotr Matusewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wzruszające gesty Dawida Kwiatkowskiego w Sopocie: „Ty pierwszy we mnie uwierzyłeś”

Rodzice i brat artysty wspierali go podczas jubileuszu

Rafał Kowalski 27 maja 2023 10:56
Dawid Kwiatkowski, Sopot 2023
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Za nami pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal, podczas którego wystąpili między innymi: Bajm, Doda, Bryska czy Dawid Kwiatkowski. Wokalista świętował wczoraj 10 lat na scenie. Na swój jubileusz w Operze Leśnej zaprosił fanów, przyjaciół i rodzinę. Zarejestrowane przez kamery wzruszenie mamy i taty artysty wyciskało łzy, ale jeszcze większą bombę emocjonalną piosenkarz zostawił na potem. Piękną niespodzianką był występ z bratem Michałem i ważne słowa, które padły ze sceny.

Dawid Kwiatkowski dziękuję rodzicom w Sopocie

„Pamiętam, jak prawie 10 lat temu stałem na tej scenie po raz pierwszy. Bardzo zestresowany, stłamszony, niepewny siebie, bo dookoła ludzie, w internecie, wiadomo, pisali, że to wszystko potrwa jeden sezon. Że ten Kwiatkowski to nie, że "be"”, tymi słowami Dawid Kwiatkowski rozpoczął swój jubileusz.

Dalej prosił fanów, by nigdy się nie poddawali w drodze po swoje marzenia. „Nie miałem nic. Nie miałem kasy, nie miałem znajomości, ale miałem wielkie marzenia i naprawdę każdy z was może osiągnąć wszystko”, przekonywał.

Chwilę potem zszedł ze sceny, by wręczyć mamie bukiet kwiatów i wyszeptać  jej do usza wiele czułych słów. Ale tylko kilka usłyszały mikrofony Polsatu. „Mamo, kocham cię nad życie”, powiedział poruszony.

Rodzice kibicujący synowi przytulili go mocno.

Dawid Kwiatkowski, Sopot 2023, mama Agnieszka, tata Dawida Kwiatkowskiego
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Dawid Kwiatkowski, Sopot 2023, mama Agnieszka
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Dawid Kwiatkowski – występ z bratem w Operze Leśnej.

Jeszcze więcej emocji przyniosło wejście na scenę gościa specjalnego. Okazał się nim brat Dawida Kwiatkowskiego, Michał.

Braci łączy niezwykła więź. „Bez ciebie ten jubileusz nie mógłby się odbyć”, zaznaczył i dodał, że gdy jego brat wyjechał do Paryża, wysyłał część zarobionej gotówki na opłacanie Dawidowi szkoły muzycznej. „Kocham Cię nad życie, Ty pierwszy we mnie uwierzyłeś”, mówił jubilat do starszego brata.

CZYTAJ TEŻ: Rodzice Dawida Kwiatkowskiego poznali się na... pasach! By być razem, trzeba było odwołać ślub 

Dawid Kwiatkowski, Sopot 2023, brat, Michał Kwiatkowski
Fot. Piotr Matusewicz/East News

„Codziennie od 27 lat świętuję dzień, w którym pojawiłeś się w moim życiu. Jestem z ciebie szalenie dumny i kocham cię mocno”, dodał Michał Kwiatkowski.

Długo będziemy wspominać ten niezwykły koncert. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał sławą wyprzedza we Francji brata. Mateusz unika mediów. Jaka relacja łączy Dawida Kwiatkowskiego z przyrodnimi braćmi?

Dawid Kwiatkowski, Sopot 2023, brat, Michał Kwiatkowski
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?