Tymon Tymański JAMNIK
Fot. FOT. ADAM PLUCIŃSKI/ MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Tymon Tymański rozwodzi się z żoną! Wszystko przez jego ostatni szczery wywiad…

Muzyk wyznał, że ma wiele partnerek. Ukochana o tym nie wiedziała...

Rafał Kowalski 30 maja 2019 11:34
Tymon Tymański JAMNIK
Fot. FOT. ADAM PLUCIŃSKI/ MOVE

Sześć lat małżeństwa Tymona i Marii Tymańskich dobiega końca. Kilka dni temu piosenkarz udzielił głośnego wywiadu, w którym przyznał się do zdradzania żony. Jednocześnie bardzo pochwalił jej postawę. Według muzyka ukochana wiedziała, że jest w otwartym związku i nie miała problemu z tym, że Tymański ma wiele partnerek seksualnych. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Rozwód Tymona i Marii Tymańskich – szczegóły

Przypomnijmy, jakie słowa powiedział Tymon Tymański na temat swojego małżeństwa w ostatnim wywiadzie dla Faktu. „Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek”, powiedział 50-letni wokalista.

Niestety jego ukochana wcale nie akceptowała jego zdrad. O wszystkim Maria Tymańska dowiedziała się z mediów. Ten sam dziennik poprosił ją o komentarz. „Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół”, wyznała pisarka i właścicielka szkoły językowej.

Maria Tymańska dodała także, że już wcześniej myślała o rozwodzie z mężem, ale informacja o jego podwójnym życiu tylko utwierdziła ją w tej decyzji. Para odbyła rozmowę na ten temat. „Wspólnie podjęliśmy ostateczną decyzję o rozwodzie i nie widzę żadnej szansy na powrót do Tymona”, zakończyła swoją wypowiedź była już ukochana muzyka.

Mamy nadzieję, że ten dość niespodziewany i bolesny scenariusz szybko zamieni się w otwarcie nowego rozdziału w życiu Marii Tymańskiej. Przed parą także rozmowy o podziale majątku czy opiece nad dziećmi. Małżeństwo ma syna Teo i córkę Lunę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Natalia Tymańska (@mariabros)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Natalia Tymańska (@mariabros)

Tymon Tymański
Fot. FOT. ADAM PLUCIŃSKI/ MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.