Tymon Tymański JAMNIK
Fot. FOT. ADAM PLUCIŃSKI/ MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Tymon Tymański rozwodzi się z żoną! Wszystko przez jego ostatni szczery wywiad…

Muzyk wyznał, że ma wiele partnerek. Ukochana o tym nie wiedziała...

Rafał Kowalski 30 maja 2019 11:34
Tymon Tymański JAMNIK
Fot. FOT. ADAM PLUCIŃSKI/ MOVE

Sześć lat małżeństwa Tymona i Marii Tymańskich dobiega końca. Kilka dni temu piosenkarz udzielił głośnego wywiadu, w którym przyznał się do zdradzania żony. Jednocześnie bardzo pochwalił jej postawę. Według muzyka ukochana wiedziała, że jest w otwartym związku i nie miała problemu z tym, że Tymański ma wiele partnerek seksualnych. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Rozwód Tymona i Marii Tymańskich – szczegóły

Przypomnijmy, jakie słowa powiedział Tymon Tymański na temat swojego małżeństwa w ostatnim wywiadzie dla Faktu. „Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek”, powiedział 50-letni wokalista.

Niestety jego ukochana wcale nie akceptowała jego zdrad. O wszystkim Maria Tymańska dowiedziała się z mediów. Ten sam dziennik poprosił ją o komentarz. „Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół”, wyznała pisarka i właścicielka szkoły językowej.

Maria Tymańska dodała także, że już wcześniej myślała o rozwodzie z mężem, ale informacja o jego podwójnym życiu tylko utwierdziła ją w tej decyzji. Para odbyła rozmowę na ten temat. „Wspólnie podjęliśmy ostateczną decyzję o rozwodzie i nie widzę żadnej szansy na powrót do Tymona”, zakończyła swoją wypowiedź była już ukochana muzyka.

Mamy nadzieję, że ten dość niespodziewany i bolesny scenariusz szybko zamieni się w otwarcie nowego rozdziału w życiu Marii Tymańskiej. Przed parą także rozmowy o podziale majątku czy opiece nad dziećmi. Małżeństwo ma syna Teo i córkę Lunę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Natalia Tymańska (@mariabros)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Natalia Tymańska (@mariabros)

Tymon Tymański
Fot. FOT. ADAM PLUCIŃSKI/ MOVE

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.