Księżniczka Magdalena, księżniczka Madeleine
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wpadka na książęcym chrzcie! Księżna Madeleine aż zaczerwieniła się ze wstydu!

Dzieci za nic miały podniosły charakter wydarzenia

Gabriela Czernecka 15 czerwca 2018 08:56
Księżniczka Magdalena, księżniczka Madeleine
Fot. East News

W piątek w Kaplicy Pałacu Drottningholm pod Sztokholmem odbył się chrzest najmłodszej córki księżnej Magdaleny (szw. Madeleine) oraz biznesmena Christophera O'Neilla. W uroczystości parze towarzyszyła najbliższa rodzina. Nie mogło więc zabraknąć pozostałej dwójki dzieci książęcej pary, księcia Nicolasa oraz księżniczki Eleonory. I to właśnie ona, a nie chrzczona księżniczka Adrienne, stała się największą gwiazdą na tej uroczystości! Jej mama nie była z tego powodu zadowolona...

Chrzest księżniczki Adrienne, córki księżniczki Madeleine 

Książęce dzieci też potrafią dokazywać! Z pewnością przekonała się o tym księżniczka Madeleine. W miniony piątek wraz z mężem, Christopherem O'Neillem para chrzciła swoją córeczkę, księżniczkę Adriennę. Szybko okazało się, że to nie ona będzie głównym tematem wieczornych wiadomości w Szwecji, a jej czteroletnia siostra! 

Kiedy arcybiskup Antje Jackelen przemawiała do zebranych w kaplicy, znudzona księżniczka Eleonora zaczęła... tarzać się po podłodze. W tym czasie ojciec małej zbuntowanej księżniczki próbował wówczas okiełznać jej psotnego kuzyna, księcia Aleksandra oraz brata, księcia Nicolasa (Mikołaja). Obowiązek przywołania do porządku czteroletniej Adrienne przypadł w udziale samej księżnej Madeleine. 

Ta próbowała przesyłać córce srogie spojrzenia, ale na nic się to zdało. Najstarszą córkę pary ceremonia bardzo znudziła, więc znalazła sobie inne zajęcie. Media obiegł zabawny filmik, na którym dziewczynka najpierw tarza się po podłodze, a później krąży wokół mamy, której w pewnym momencie nie pozostało zrobić nic innego, jak się roześmiać. Jak widać, nawet rodzice, w których żyłach płynie błękitna krew, mają problemy wychowawcze ze swoimi pociechami. Zobaczcie sami.  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.