Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wkrótce zostaną rodzicami?!

„Ich plan jest coraz bliższy realizacji”

Olga Figaszewska 28 kwietnia 2019 11:58
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Bez wątpienia to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Połączyła ich wspólna pasja i podejście do życia. Rzadko pojawiają się razem na salonach. Ale odkąd w mediach pojawiła się informacja o ich związku fani z zainteresowaniem przyglądają się dalszemu rozwojowi sytuacji. Podobno córka Martyny Wojciechowskiej polubiła Przemysława Kossakowskiego na czym zależało jej mamie. Główni zainteresowani mimo licznych zobowiązań zawodowych starają się poświęcać swojej relacji wiele uwagi. I jak donoszą media… Wszystko wskazuje na to, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości.

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się przypadkowo w studio Dzień Dobry TVN. „Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona, zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu”, wspominał podróżnik w miesięczniku Twój Styl.

Chociaż nie należało to do najłatwiejszych zadań Przemysławowi Kossakowskiemu z czasem udało się zaimponować Martynie Wojciechowskiej. „Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. (...) Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze, niż czasami nam się wydaje”, dodał.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski myślą o dziecku?

Dziś pielęgnują swoje uczucie i są szczęśliwi. Spekuluje się, że para wkrótce ma poprowadzić wspólne show dotyczące ślubów. Co ciekawe, plotki na temat ich wielkiego dnia również powracają do sieci jak bumerang! Wszyscy kibicują ich związkowi.

Ale to nie koniec rewelacji. Teraz pojawiła się informacja, że zakochani chcą powiększyć swoja rodzinę. „Martyna, kiedy poznała Przemka, postanowiła stworzyć z nim rodzinę. Chcieliby mieć wspólne dziecko i ich plan jest coraz bliższy realizacji. Choć Martyna i Przemek są zapracowani, uważają, że razem mogliby sprostać opiece nad dzieckiem”, donosi informator Na Żywo.

Zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski nie komentowali tych doniesień. Dziennikarka wychowuje już córeczkę, Marysię, a prawie pięć lat temu zaadoptowała Kabulę, bohaterkę programu Kobieta na krańcu świata. W zeszłym roku podjęła decyzję o pomocy kolejnej dziewczynce – Tatu. A niedawno okazało się, że podróżniczka zaopiekowała się jeszcze jedną nastolatką z Tanzanii! 

Bal Fundacji TVN, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. ONS

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?