O NIM SIĘ MÓWI

Tańczył dla Dody i Edyty Górniak, a teraz szturmem podbija polskiego YouTube'a...

Kim jest Wiktor Mrozik, uczestnik programu „Agent - Gwiazdy”?

Rafał Kowalski 26 lutego 2019 07:33

Krystyna Czubówna, Rafał Jonkisz, Edyta Górniak, Andrzej i Mariola Gołota, Agata Nizińska, Angelika Mucha, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Katarzyna Wołejnio, Misiek Koterski, Damian Kordas, Aleksander Doba i Wiktor Mrozik. Uczestników czwartej już gwiazdorskiej edycji programu Agent jest aż czternastu, ale to o ostatnim z listy, najtrudniej znaleźć jakieś informacje w sieci. A gdy się to już uda, to wcale nie łatwiej określić Wiktora Mrozika jednym zdaniem. Kim jest wschodząca gwiazda telewizji?

Wiktor Mrozik: kim jest i czym się zajmuje?

Kreator, reżyser, choreograf – tak Wiktor Mrozik przedstawiany jest na stronie internetowej programu Agent – Gwiazdy. My pamiętamy go przede wszystkim jako tancerza na koncertach i występach telewizyjnych największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Mrozik uświetniał show takich muzyków jak Doda, Dawid Kwiatkowski czy Edyta Górniak.

26-latek ma jednak wiele talentów i zainteresowań i obecnie nie skupia się na tańcu tak jak w przeszłości. Od maja 2018 Wiktor Mrozik obecny jest na YouTubie, gdzie regularnie dodaje wideo swojego pomysłu i wykonania. Najnowszy filmik przedstawia jest występ z innymi uczestniczkami Agenta, który miał miejsce podczas konferencji prasowej programu.

„To jest powód dla którego zgodziłem się wziąć udział w tym programie, możliwości. Jakby ktokolwiek mi powiedział pół roku temu ze będę mógł wystąpić na scenie z takimi artystkami to bym nie uwierzył”, napisał gwiazdor pod filmem. Kanał Mrozik Oficjalnie obecnie obserwuje ponad 130 tysięcy osób.

Wiktor Mrozik w Agencie

O tym, co działo się na Wyspach Kanaryjskich podczas nagrań Wiktor także opisał w samych superlatywach. „To co przeżyłem na nagraniach do tego programu to coś niesamowitego. Jaram się że chociaż kawałek tego będziecie mogli poczuć! Szczerze mogę powiedzieć, że AKCJA ŻYCIA, od końca lutego na antenie @tvn.pl! Konkret było spędzić czas z tą ekipą 🔥obczajcie ich wszystkich bo to charaktery z najwyższej półki #no #ostro#men #jaramsiebardzo #odlegendy#doniejeszczegendy”, czytamy na jego Instgaramie.

Czy urodzony w Warszawie Wiktor Mrozik jest agentem? A może wygra cały program? O tym dowiemy się za kilka miesięcy. Na razie możemy szepnąć, że naszym skromnym zdaniem 26-latem ma szansę zostać okrzyknięty najprzystojniejszym uczestnikiem tej edycji show.

Zobaczcie zdjęcia Wiktora w naszej galerii. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.