Z ŻYCIA GWIAZD

Wiemy, dlaczego Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się!

Poróżniły ich obowiązki domowe...

Monika Katarzyna Krupska 4 września 2018 09:28

O tym związku mówiło się od kilkunastu miesięcy, jednak na oficjalne potwierdzenie długo było trzeba czekać. Gdy jednak Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat przyznali się, że tworzą parę, wszystko wskazywało na to, że niedługo zobaczymy ich na ślubnym kobiercu! Huczne przyjęcie i wspólne plany na przyszłość z dnia na dzień odchodzą, jednak w zapomniane. Dlaczego? Otóż, jak się okazuje para rozstała się i to na dobre, a powodem do zakończenia ich relacji była niemożliwość porozumienia się w sprawach domowych! 

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się?

Według wcześniejszych informacji aktorka i sportowiec rozstali się w zgodzie. Miała to być ich wspólna decyzja, a para po wielu rozmowach doszła do wniosku, że pragnie skupić się na swoich planach zawodowych.

Jak z samego rana doni Super Express dyplomatyczne wypowiedzi dla mediów w rzeczywistości brzmiały trochę inaczej. Aktorka nie widziała podobno siebie w roli gospodyni domowej, a od dawna wiadomo, że sportowiec taką partnerkę chciał mieć u swego boku.

„Alicji nie odpowiadała wizja kury domowej. Woli funkcjonować między Polską a Los Angeles, gdzie ma willę i sporo swobody. Chce trochę pracować w kraju, nie rezygnując z kariery za granicą. Nie w głowie jej teraz dzieci czy zajmowanie się domem i czekanie z obiadem na męża, którego często nie będzie w domu. Zresztą Marcin ma wiele kawalerskich nawyków, więc życie z nim nie byłoby łatwe”, powiedziała osoba z otoczenia gwiazd.

Nie od dziś wiadomo, że Gortat marzy o dzieciach i spokojnym, sielankowym życiu.  Natomiast Alicja od 9 lat jest mamą Henryka Tadeusza, którego ojcem jest Colin Farrell, więc decyzja o kolejnym dziecku nie jest dla niej priorytetem. Zgodnie z umową aktorka od irlandzkiego aktora dostaje 25 tys. dolarów miesięcznie na alimenty, jednak gdyby związała się z innym mężczyzną i zamieszkała z nim, straciłaby jedną trzecią tej kwoty. Plotki głoszą, że gdyby Alicja zdecydowała się na wspólne życie u boku Marcina, Farrell odebrałby jej luksusową willę, gdzie obecnie aktorka mieszka z synem. 

Kibicowaliście temu związkowi?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.