Poróżniły ich obowiązki domowe...

Monika Katarzyna Krupska 4 września 2018 09:28

O tym związku mówiło się od kilkunastu miesięcy, jednak na oficjalne potwierdzenie długo było trzeba czekać. Gdy jednak Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat przyznali się, że tworzą parę, wszystko wskazywało na to, że niedługo zobaczymy ich na ślubnym kobiercu! Huczne przyjęcie i wspólne plany na przyszłość z dnia na dzień odchodzą, jednak w zapomniane. Dlaczego? Otóż, jak się okazuje para rozstała się i to na dobre, a powodem do zakończenia ich relacji była niemożliwość porozumienia się w sprawach domowych! 

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się?

Według wcześniejszych informacji aktorka i sportowiec rozstali się w zgodzie. Miała to być ich wspólna decyzja, a para po wielu rozmowach doszła do wniosku, że pragnie skupić się na swoich planach zawodowych.

Jak z samego rana doni Super Express dyplomatyczne wypowiedzi dla mediów w rzeczywistości brzmiały trochę inaczej. Aktorka nie widziała podobno siebie w roli gospodyni domowej, a od dawna wiadomo, że sportowiec taką partnerkę chciał mieć u swego boku.

„Alicji nie odpowiadała wizja kury domowej. Woli funkcjonować między Polską a Los Angeles, gdzie ma willę i sporo swobody. Chce trochę pracować w kraju, nie rezygnując z kariery za granicą. Nie w głowie jej teraz dzieci czy zajmowanie się domem i czekanie z obiadem na męża, którego często nie będzie w domu. Zresztą Marcin ma wiele kawalerskich nawyków, więc życie z nim nie byłoby łatwe”, powiedziała osoba z otoczenia gwiazd.

Nie od dziś wiadomo, że Gortat marzy o dzieciach i spokojnym, sielankowym życiu.  Natomiast Alicja od 9 lat jest mamą Henryka Tadeusza, którego ojcem jest Colin Farrell, więc decyzja o kolejnym dziecku nie jest dla niej priorytetem. Zgodnie z umową aktorka od irlandzkiego aktora dostaje 25 tys. dolarów miesięcznie na alimenty, jednak gdyby związała się z innym mężczyzną i zamieszkała z nim, straciłaby jedną trzecią tej kwoty. Plotki głoszą, że gdyby Alicja zdecydowała się na wspólne życie u boku Marcina, Farrell odebrałby jej luksusową willę, gdzie obecnie aktorka mieszka z synem. 

Kibicowaliście temu związkowi?  

1/5
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

Alicja Bachleda-Curuś nie chciała poświęcić się wyłącznie obowiązkom domowym 

2/5
Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś, koncert Beyonce i Jay-Z w Warszawie
Copyright @Twitter/Marcin Gortat
2/5

Dla partnera aktorki Marcina Gortata było to bardzo ważne 

3/5
Marcin Gortat uwielbia dzieci, chce mieć rodzinę
Copyright @EastNews
3/5

Para zdecydowała o zakończeniu związku 

4/5
Marcin Gortat
Copyright @East News
4/5

Marcin chciał pragnął ustatkować się, marzył o dzieciach 

5/5
Marcin Gortat uwielbia dzieci, chce mieć rodzinę
Copyright @EastNews
5/5

Nie wiadomo, czy para da sobie drugą szansę 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?