Z ŻYCIA GWIAZD

Wiemy, dlaczego Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się!

Poróżniły ich obowiązki domowe...

Monika Katarzyna Krupska 4 września 2018 09:28

O tym związku mówiło się od kilkunastu miesięcy, jednak na oficjalne potwierdzenie długo było trzeba czekać. Gdy jednak Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat przyznali się, że tworzą parę, wszystko wskazywało na to, że niedługo zobaczymy ich na ślubnym kobiercu! Huczne przyjęcie i wspólne plany na przyszłość z dnia na dzień odchodzą, jednak w zapomniane. Dlaczego? Otóż, jak się okazuje para rozstała się i to na dobre, a powodem do zakończenia ich relacji była niemożliwość porozumienia się w sprawach domowych! 

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się?

Według wcześniejszych informacji aktorka i sportowiec rozstali się w zgodzie. Miała to być ich wspólna decyzja, a para po wielu rozmowach doszła do wniosku, że pragnie skupić się na swoich planach zawodowych.

Jak z samego rana doni Super Express dyplomatyczne wypowiedzi dla mediów w rzeczywistości brzmiały trochę inaczej. Aktorka nie widziała podobno siebie w roli gospodyni domowej, a od dawna wiadomo, że sportowiec taką partnerkę chciał mieć u swego boku.

„Alicji nie odpowiadała wizja kury domowej. Woli funkcjonować między Polską a Los Angeles, gdzie ma willę i sporo swobody. Chce trochę pracować w kraju, nie rezygnując z kariery za granicą. Nie w głowie jej teraz dzieci czy zajmowanie się domem i czekanie z obiadem na męża, którego często nie będzie w domu. Zresztą Marcin ma wiele kawalerskich nawyków, więc życie z nim nie byłoby łatwe”, powiedziała osoba z otoczenia gwiazd.

Nie od dziś wiadomo, że Gortat marzy o dzieciach i spokojnym, sielankowym życiu.  Natomiast Alicja od 9 lat jest mamą Henryka Tadeusza, którego ojcem jest Colin Farrell, więc decyzja o kolejnym dziecku nie jest dla niej priorytetem. Zgodnie z umową aktorka od irlandzkiego aktora dostaje 25 tys. dolarów miesięcznie na alimenty, jednak gdyby związała się z innym mężczyzną i zamieszkała z nim, straciłaby jedną trzecią tej kwoty. Plotki głoszą, że gdyby Alicja zdecydowała się na wspólne życie u boku Marcina, Farrell odebrałby jej luksusową willę, gdzie obecnie aktorka mieszka z synem. 

Kibicowaliście temu związkowi?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.