Poróżniły ich obowiązki domowe...

Monika Katarzyna Krupska 4 września 2018 09:28

O tym związku mówiło się od kilkunastu miesięcy, jednak na oficjalne potwierdzenie długo było trzeba czekać. Gdy jednak Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat przyznali się, że tworzą parę, wszystko wskazywało na to, że niedługo zobaczymy ich na ślubnym kobiercu! Huczne przyjęcie i wspólne plany na przyszłość z dnia na dzień odchodzą, jednak w zapomniane. Dlaczego? Otóż, jak się okazuje para rozstała się i to na dobre, a powodem do zakończenia ich relacji była niemożliwość porozumienia się w sprawach domowych! 

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się?

Według wcześniejszych informacji aktorka i sportowiec rozstali się w zgodzie. Miała to być ich wspólna decyzja, a para po wielu rozmowach doszła do wniosku, że pragnie skupić się na swoich planach zawodowych.

Jak z samego rana doni Super Express dyplomatyczne wypowiedzi dla mediów w rzeczywistości brzmiały trochę inaczej. Aktorka nie widziała podobno siebie w roli gospodyni domowej, a od dawna wiadomo, że sportowiec taką partnerkę chciał mieć u swego boku.

„Alicji nie odpowiadała wizja kury domowej. Woli funkcjonować między Polską a Los Angeles, gdzie ma willę i sporo swobody. Chce trochę pracować w kraju, nie rezygnując z kariery za granicą. Nie w głowie jej teraz dzieci czy zajmowanie się domem i czekanie z obiadem na męża, którego często nie będzie w domu. Zresztą Marcin ma wiele kawalerskich nawyków, więc życie z nim nie byłoby łatwe”, powiedziała osoba z otoczenia gwiazd.

Nie od dziś wiadomo, że Gortat marzy o dzieciach i spokojnym, sielankowym życiu.  Natomiast Alicja od 9 lat jest mamą Henryka Tadeusza, którego ojcem jest Colin Farrell, więc decyzja o kolejnym dziecku nie jest dla niej priorytetem. Zgodnie z umową aktorka od irlandzkiego aktora dostaje 25 tys. dolarów miesięcznie na alimenty, jednak gdyby związała się z innym mężczyzną i zamieszkała z nim, straciłaby jedną trzecią tej kwoty. Plotki głoszą, że gdyby Alicja zdecydowała się na wspólne życie u boku Marcina, Farrell odebrałby jej luksusową willę, gdzie obecnie aktorka mieszka z synem. 

Kibicowaliście temu związkowi?  

1/5
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

Alicja Bachleda-Curuś nie chciała poświęcić się wyłącznie obowiązkom domowym 

2/5
Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś, koncert Beyonce i Jay-Z w Warszawie
Copyright @Twitter/Marcin Gortat
2/5

Dla partnera aktorki Marcina Gortata było to bardzo ważne 

3/5
Marcin Gortat uwielbia dzieci, chce mieć rodzinę
Copyright @EastNews
3/5

Para zdecydowała o zakończeniu związku 

4/5
Marcin Gortat
Copyright @East News
4/5

Marcin chciał pragnął ustatkować się, marzył o dzieciach 

5/5
Marcin Gortat uwielbia dzieci, chce mieć rodzinę
Copyright @EastNews
5/5

Nie wiadomo, czy para da sobie drugą szansę 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.