Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Wielkie rozstanie Dawida Kwiatkowskiego. A wydawali się duetem idealnym

Podjęli tę decyzję po 8 wspólnych latach...

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2020 21:33
Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wielkie rozstanie w życiu Dawida Kwiatkowskiego. Wokalista wydał przełomowe dla swojej kariery oświadczenie. Po ośmiu wspólnych latach zdecydował się zakończyć współpracę ze swoim menadżerem. Co dalej z jego karierą?

Dawid Kwiatkowski oświadczenie

Dawid Kwiatkowski wydał przełomowe dla swojej kariery oświadczenie. Manager Igor Pilewicz, z którym związany był praktycznie od początku swojej muzycznej drogi, już nie będzie dłużej zarządzał jego interesami. Ich drogi po ośmiu wspólnych latach rozchodzą się. Dawid Kwiatkowski wydał oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swojej decyzji.

„Nadszedł moment w moim zawodowym życiu, by dokonać zmian i tą informacją pragnę się z WAmi podzielić. Przed kilkoma dniami zdecydowaliśmy z Igorem o naszej rozłące. Minione lata to był niezwykle piękny czas, chwile, których nie wymażę z pamięci, pasmo wyjątkowych sukcesów, radości, ale i wspierania się w momentach gorszych, które przecież bywały”, pisze w oświadczeniu. 

„Z wielkim sentymentem będę wspominał czas, w którym wspólnie przecieraliśmy szlaki mojej przygody z show biznesem. Igor, w tym miejscu także wirtualnie pragnę Ci za wszystko bardzo mocno podziękować. Na pewno nie raz zrobimy wyskok w miasto”, pisze Dawid Kwiatkowski.

„Tymczasem dołączam do ekipy DB4 Management i razem podejmujemy kolejne wyzwania”, dodaje.

Całą treść oświadczenia przeczytacie na Instagramie Dawida Kwiatkowskiego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.