Książę Harry, 11.06.2019, Londyn
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
Królewskie życie

Wielka Brytania. Książę Harry miał przed laty spotykać się ze starszą o 13 lat gwiazdą reality show

„Obdarzył mnie najbardziej niesamowitym, namiętnym pocałunkiem”

Marta Nawacka 28 listopada 2022 18:17
Książę Harry, 11.06.2019, Londyn
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Już na początku stycznia w krajach anglojęzycznych oraz dwa miesiące później w Polsce pojawi się długo wyczekiwana autobiografia księcia Harry'ego „Spare”. Według samego jej autora publikacja ma być „prawdziwą i całkowicie dokładną” relacją z jego życia. Okazuje się, że moment większego zainteresowania młodszym synem króla Karola III postanowiła wykorzystać jedna z jego domniemanych kochanek. Kobieta zdradza jednak, że o historii ich relacji najpewniej nie przeczytamy w książce.

Książę Harry i Catherine Ommanney – jak się poznali?

Catherine Ommanney, znana z reality show „Real Housewives of D.C” opowiedziała na łamach dziennika The Sun o swoim krótkim romansie z księciem Harrym, który miał miejsce około 15 lat temu. „Wątpię, że będę w książce Harry'ego. Książę nie może przecież uciec z 34-letnią matką dwójki dzieci, to jest po prostu niemożliwe”, wyznała w wywiadzie. Kobieta zdradziła, że poznała młodszego z synów króla Karola III w maju 2006 roku w barze Art w Chelsea, prestiżowej dzielnicy Londynu. Ona sama była wówczas w separacji z byłym dziś mężem, nie jest jednak pewna, czy młody książę także miał przerwę w związku z Chelsy Davy, swoją wieloletnią dziewczyną.

„Mieliśmy kilku wspólnych przyjaciół w branży nieruchomości, dlatego mi się przedstawił”, opowiada Catherine Ommanney i dodaje: „Harry miał na sobie kapelusz w stylu australijskim, który mnie rozśmieszył, więc zapytałam go: Czemu wyglądasz jak p**da?". Nie wydaje mi się, żeby był przyzwyczajony do tego, że ludzie sobie z niego żartują". Według relacji kobiety szybko jednak okazało się, że ona i książę mają wiele wspólnego, a między nimi „zaiskrzyło”. Catherine twierdzi, że jak zaczęli rozmowę „ było tak, jakby nikogo innego nie było w pokoju”.

Parze nie przeszkadzał nawet fakt, że księciu Harry'emu towarzyszyli Królewscy Oficeowie Ochrony, jednak jak twierdzi Catherine Ommanney, „związek z 21-latkiem był najodleglejszą rzeczą, o której wówczas myślała”. Z relacji kobiety wynika, że w pewnym momencie książę Sussex wskazał na jeden z zaparkowanych na zewnątrz samochodów i zaprosił ją, by pojechała razem z nią, a propozycja ty wydała jej się „bardzo pochlebna”. Następnie mieli udać się razem do klubu Eclipse w South Kensington, do którego weszli wejściem dla VIP-ów. Na miejscu menedżer miał zapytać o ulubioną piosenkę syna księżnej Diany i już chwilę później rozbrzmiało „Crazy” Gnarls Barkley. „Wtedy powiedziałem do niego: Ale jesteś rozpieszczony. Harry tylko się roześmiał”, relacjonowała celebrytka.

Czytaj też: Mija pięć lat od zaręczyn księcia Harry'ego z Meghan Markle. Co to był za dzień...

Catherine Ommanney, 2010 rok
Fot. Paul Morigi/WireImage

Catherine Ommanney, 2010 rok

Książę Harry w 2006 roku
Fot. Pool Photograph/Corbis/Corbis via Getty Images

Książę Harry w 2006 roku

Książę Harry spotykał się z 13 lat starszą gwiazdą reality show

W dalszej części rozmowy Catherine Ommanney opisała jak kilkukrotnie książę Harry został karcony przez swoich ochroniarzy za próby podrywania jej. Później miała pojechać z nim do domu przyjaciela, gdzie syn monarchy obiecał przygotować dla niej kanapkę. Wtedy właśnie miał się bardzo otworzyć przed celebrytką i opowiedzieć jej m.in. o bliskiej relacji z babcią, królową Elżbietą II. „Poszliśmy na górę do łazienki i zaczęliśmy bawić się jak dzieci, śpiewaliśmy do szczoteczek do zębów, jakby były mikrofonami. Weszliśmy do wanny w ubraniach i jeden z naszych przyjaciół zrobił nam zdjęcie moim telefonem”, relacjonowała, a zdjęcie, o którym mówiła kobieta rzeczywiście pojawiło się w The Sun.

Po wygłupach z księciem Harrym, Catherine oznajmiła mu, że musi już wracać do domu. „Wtedy podniósł mnie i przycisnął do ściany. Obdarzył mnie najbardziej niesamowitym, namiętnym pocałunkiem, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam w życiu. Zupełnie odebrało mi mowę”, opowiadała kobieta, dodając, że książę Sussex miał później nalegać, by odprowadzić ją do domu, w którym mieszkała z córkami, Ruby i Jade. Gwiazda reality show wyznała także, że później kontynuowali smsowanie, a po mniej więcej tygodniu spotkali się ponownie w barze Kensington. „Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy, zawsze w prywatnych barach”, mówiła.

Romans 34-latki i 21-letniego wówczas Harry'ego miał zakończyć się w momencie, kiedy do mediów przedostała się informacja o „nowej dziewczynie” księcia. W następstwie syn króla Karola III miał zmienić numer telefonu i już w ogóle nie odzywać się do Catherine. Po trzech latach jednak wpadli na siebie podczas meczu polo. Kobieta była już po ślubie z drugim mężem. „ Harry przepchnął się obok swoich ochroniarzy, po czym dał mi całusa przytulił”, zdradziła i dodała: „Odbyliśmy świetną rozmowę. Z perspektywy czasu uważam szkoda, że nie mogliśmy pozostać przyjaciółmi”.

„To był najlepszy okres mojego życia, kiedy byłam z Harrym, mamy podobne poczucie humoru. Nie chcę brzmieć arogancko, ale myślę, że oboje całkiem się sobie podobaliśmy, mimo że był dla mnie o wiele za młody. Gdyby nie był członkiem rodziny królewskiej i był może dziesięć lat starszy, byłby dla mnie idealnym facetem”, dodała w rozmowie z The Sun Catherine Ommanney. Na koniec rozmowy wyznała, że ma nadzieję, że „Meghan się nim opiekuje” i życzyła byłemu kochankowi szczęścia i sukcesu.  

Zobacz także: Wielka Brytania. Przyczyną śmierci królowej Elżbiety II był rak? „Zaakceptowała to z pokorą”

Księżna Meghan i książę Harry, Invictus Games Dusseldorf 2023, 6.09.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Meghan i książę Harry, Invictus Games Dusseldorf 2023, 6.09.2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.