Książę Harry ujawnia kulisy królewskiego życia
Fot. Samir Hussein/WireImage
O TYM SIĘ MÓWI

Wielka Brytania. Ekspertka ujawniła kłamstwo księcia Harry'ego! Dowody są miażdżące

Zapewniał, że w dzieciństwie nie mógł robić tego, co robi z synem...

Konrad Szczęsny 2 lipca 2021 12:03
Książę Harry ujawnia kulisy królewskiego życia
Fot. Samir Hussein/WireImage

Przekonywał, że chce zapewnić synowi błogie i szczęśliwe dzieciństwo. Książę Harry właśnie dlatego miał podjąć wraz z Meghan Markle decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Ekspertka zarzuca mu jednak kłamstwo. Przedstawiła na to dowody, które nie pozostawiają wątpliwości...

Książę Harry kłamał na temat swojego dzieciństwa? 

Decyzja o rezygnacji z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej wywołała nie lada sensację. Książę Harry i Meghan Markle postanowili rok temu rozpocząć nowe życie. Opuścili Wielką Brytanię i przeprowadzili się najpierw do Kanady, później zaś do słonecznej Kalifornii. Wychowują razem synka Archiego, zaś na początku czerwca tego roku na świat przyszła ich wyczekana córeczka. Nadal jej imię Lilibet Diana na cześć prababci oraz zmarłej w 1997 roku babci.

W marcu tego roku został wyemitowany głośny wywiad z Oprah Winfrey. Harry i Meghan opowiedzieli w nim o swoim nowym życiu, blaskach i cieniach bycia na świeczniku, rodzinie królewskiej oraz ujawnili płeć drugiego dziecka. Książę zwierzył się również, jak spędza czas z synkiem. Powiedział, że wraz z Archiem dużo jeździ na rowerze i dodał, że nie mógł tego doświadczyć w dzieciństwie ze swoim ojcem, księciem Karolem.

Okazuje się jednak, że znacząco minął się z prawdą. Udowodniła to specjalistka i znawczyni brytyjskiej rodziny królewskiej...

Czytaj także: Harry nie jest synem księcia Karola?! Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Księżna Meghan, książę Harry, wywiad z Oprah Winfrey, 07.03.2021 rok
Fot. Harpo Productions/Joe Pugliese via Getty Images

Księżna Meghan, książę Harry, wywiad z Oprah Winfrey, 07.03.2021 rok

Książę Harry o jeżdżeniu na rowerze w dzieciństwie. Ekspertka go punktuje

Daniela Elser wnikliwie przeanalizowała słowa księcia Harry'ego i nie ma wątpliwości, że minął się z prawdą. Ekspertka odnalazła m.in. zdjęcia na których widać, jak książę Karol jedzie na rowerze i ma zamocowaną przy nim specjalną przyczepkę, w której siedział jego młodszy syn. Jedną z fotografii wykonano we wrześniu 1988 roku, gdy mąż Meghan Markle miał 4 lata. Wówczas odbył z ojcem przejażdżkę wokół posiadłości Balmoral. 

Inny kadr, pochodzący ze stycznia 1990 roku, dokumentował rowerową przechadzkę w Sandringham. Na nim również widoczny jest książę Karol z Harrym oraz książę William (możesz zobaczyć je poniżej). Zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że w trakcie wywiadu książę skłamał. Pytanie tylko, dlaczego... Czyżby zapomniał, że z uwagi na wielką popularność brytyjskiej rodziny królewskiej od najmłodszych lat towarzyszyły mu obiektywy aparatów i dokumentowały każdy, nawet najmniejszy krok i moment dorastania? 

Przypomnijmy, że to nie jedyne kłamstwo, które eksperci odkryli po głośnym wywiadzie. Meghan Markle zwierzyła się Oprah Winfrey m.in., że ślub wzięli kilka dni przed oficjalną uroczystością. Nie było to jednak możliwe. Ceremonia mogła mieć wyłącznie charakter symboliczny, ponieważ para nie spełniła wymogów, które umożliwiałyby zawarcie związku małżeńskiego... Eksperci od mowy ciała zwrócili także uwagę na gesty i niewerbalne komunikaty aktorki i księcia. Wynikało z nich jasno, że Meghan manipulowała Harrym a on posłusznie jej ustępował.  

Czytaj także: Ekspert od mowy ciała obnaża całą prawdę o wywiadzie Meghan i Harry'ego!

Książę Karol, książę Harry na rowerze, Balmoral, Szkocja, 05.09.1988 rok
Fot. Julian Parker/UK Press via Getty Images

Książę Karol i książę Harry na rowerze, Balmoral, Szkocja, 05.09.1988 rok

Książę Karol, książę Harry, książę William na rowerach, Norfolk, Sandringham, 09.01.1990 rok
Fot. Julian Parker/UK Press via Getty Images

Książę Karol, książę Harry, książę William na rowerach, Norfolk, Sandringham, 09.01.1990 rok
Fot. Julian Parker/UK Press via Getty Images

Książę Karol, książę Harry i książę William na rowerach, Norfolk, Sandringham, 09.01.1990 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.