Cezary Pazura, Weronika Marczuk, ślub cywilny 1995
Fot. Marcin Michalski Studio69, Forum
z życia gwiazd

Weronika Marczuk nie ma już kontaktu z byłym mężem. Cezary Pazura poprosił ją o jedno

Prawniczka i aktor mają za sobą burzliwą historię

Marcjanna Maryszewska 28 listopada 2022 18:57
Cezary Pazura, Weronika Marczuk, ślub cywilny 1995
Fot. Marcin Michalski Studio69, Forum

Ten związek przetrwał 12 lat, a o ich rozstaniu rozpisywały się wszystkie media. Cezary Pazura i Weronika Marczuk rozwodzili się w atmosferze wielkiego skandalu ponad dekadę temu, lecz ten temat co jakiś czas powraca do mediów. Historia tej miłości była niezwykle intensywna i burzliwa. Co tak naprawdę zaszło między byłymi małżonkami? Z okazji urodzin prawniczki przypominamy kulisy ich relacji...

Weronika Marczuk i Cezary Pazura. Ich wielka miłość trwała 12 lat

Po raz pierwszy spotkali się w 1994 roku w jednym z sopockich klubów, w którym Weronika Marczuk pracowała jako tancerka rewiowa. Cezary Pazura nie krył swojej fascynacji... Ślub cywilny wzięli zaledwie rok później i przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Nigdy nie zdecydowali się na wspólnie dziecko, lecz nie narzekali na wspólne życie. Do czasu.

W 2003 roku zdecydowali się na ślub kościelny. Ich miłość zaczęła się szybko, ale równie prędko przeszła do historii. Zaledwie cztery lata później para postanowiła się rozwieść. Rozstanie to było burzliwe i pełne sensacji, które dodatkowo podburzały zainteresowane byłymi małżonkami media. Doszukiwano się najróżniejszych powodów zakończenia tej relacji, nie brakowało również wyciągania niewygodnych faktów na drugą stronę... Ostatecznie przyznano im rozwód, a Weronika Marczuk i Cezary Pazura rozeszli się w przeciwnych kierunkach.

Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
Cezary Pazura, VIVA! 2/2020

Podczas rozmowy z Łukaszem Jakubiakiem w programie „20m2” Cezary Pazura rzucił zupełnie nowe światło na sprawę: „Akurat coś wygasa, coś się zmienia i nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy. Ty widzisz w oczach tego człowieka, że jesteś dla tego człowieka obojętnym. To jest najbardziej bolesne”. Z kolei w swojej książce „Byłbym zapomniał” napisał, że został porzucony przez Weronikę Marczuk na rzecz nowej miłości.

CZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Ostrowska o małżeństwie z Jackiem Gulczyńskim: „Udało nam się”. Oto ich historia...

Prawniczka nie była mu dłużna i publicznie zarzuciła mu zastraszanie oraz pozbawienie możliwości zostania matką. „W moim życiu strach wiele zniszczył. Nie znoszę tego słowa. Za dużo i za długo się bałam. Bałam się mówić, co myślę i czuję, podejmować ważne decyzje. Wychylić się, obronić siebie. Uważałam, że wyjdę na idiotkę. Bałam się urodzić dziecko”, wyznała w wywiadzie dla „Gali”.

Wrocław 2006, Weronika Marczuk, Cezary Pazura

Wrocław 2006, Weronika Marczuk, Cezary Pazura
Fot. Tatiana Jachyra / Forum

Weronika Marczuk i Cezary Pazura. Czy ich relacja się zmieni?

Była żona Cezarego Pazury na jego prośbę wróciła do panieńskiego nazwiska. Kilka miesięcy temu w rozmowie z Jastrząb Post wyznała natomiast, że dziś z aktorem nie łączą ją już żadne relacje, i raczej nie ma nadziei na zmianę. „Nie mamy relacji. To było życzenie mojego byłego męża, żebyśmy się nie kontaktowali, więc ja spełniam wszystkie życzenia wszystkich swoich przyjaciół byłych, obecnych. Milcząco zostało to zaakceptowane przez lata. Nie wiem, czy to się zmieni” - tłumaczyła.

Weronika Marczuk wyznała wówczas, że byłaby gotowa na spotkanie z byłym mężem. Gdyby miała okazję, chętnie porozmawiałaby aktorem, lecz obawia się, że odtrącenie mogłoby być w tej sytuacji nieuniknione. „Przywitałabym się. Mam nadzieję, że wzajemnie, aczkolwiek…” - dodała pochodząca z Ukrainy prawniczka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Straciła bliźniaki, długo walczyła o ciążę. Weronika Marczuk o późnym macierzyństwie

Od ponad siedmiu lat jest partnerką tajemniczego mężczyzny pochodzącego z Polski, z którym doczekała się dziecka. Córeczka pary przyszła na świat w styczniu 2020 roku, gdy jej mama miała 49 lat. O późnym macierzyństwie Weronika Marczuk opowiedziała ostatnio na łamach VIVY!. Z kolei Cezary Pazura ułożył sobie życie u boku młodszej od niego Edyty Pazury.  

Weronika Marczuk, VIVA! 2010
Fot. Zuza Krajewska
Weronika Marczuk, VIVA! 2010

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.