Olga Figaszewska 29 lipca 2017 06:30
1/6
Marcin Prokop
Copyright @Instagram Marcina Prokopa
1/6

Sezon urlopowy trwa w najlepsze! Gwiazdy w tym roku za cel swojej podróży obierają Mykonos i Ibizę. Marcin Prokop wybrał zupełnie inny kierunek. Dokąd wyjechał?

 

Zobacz też: Marcin Prokop: „Moją rolą jest bycie publicznym kumplem na akord”. Jaki jest, gdy ściągnie tę maskę?

 

Wakacje Marcina Prokopa

 

Dziennikarz  przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w jego środkowo-północnych rejonach. Na jego mapie podróży znalazła się Dakota Południowa, Idaho, Nevada i Kalifornia.


Marcin Prokop przeżył tam przygodę rodem z romantycznych filmów. Na granicy Kalifornii i Nevady, w okolicy jeziora Tahoe, znalazł na ulicy pocztówkę z miłosnym wyznaniem pewnego mężczyzny. Christopher Michael, bo tak nazywa się nadawca zaginionego liściku, napisał: „Jest wtorkowy poranek a ja tęsknie za Tobą jak cholera (…) Kocham Cię całym moim sercem, które tak mnie boli, bo nie możemy być razem, ale jestem również podekscytowany naszą przyszłością, bo wiem, że będziemy razem zwiedzać świat. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Kocham Cię bardziej niż się domyślasz”.

 

 

Dziennikarz nie wahał się ani minuty i postanowił pomóc miłości. „Znalazłem na ulicy zagubioną, niewysłaną kartkę pocztową z czyimś miłosnym wyznaniem. poszedłem na pocztę i wysłałem. mam tylko nadzieję, że Christopher nie wyrzucił jej celowo, bo na przykład w międzyczasie się odkochał”, napisał na Instagramie.

 

Zobacz też: Małgorzata Socha, Marcin Prokop, Jessica Mercedes. Kogo jeszcze VIVA zaprosiła na sesję do Bristolu?

 

Fani nie kryją zachwytu widokami, które serwuje im prezenter. Zobaczcie, jak spędza wolny czas! 

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.