Olga Figaszewska 29 lipca 2017 06:30
1/6
Marcin Prokop
Copyright @Instagram Marcina Prokopa
1/6

Sezon urlopowy trwa w najlepsze! Gwiazdy w tym roku za cel swojej podróży obierają Mykonos i Ibizę. Marcin Prokop wybrał zupełnie inny kierunek. Dokąd wyjechał?

 

Zobacz też: Marcin Prokop: „Moją rolą jest bycie publicznym kumplem na akord”. Jaki jest, gdy ściągnie tę maskę?

 

Wakacje Marcina Prokopa

 

Dziennikarz  przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w jego środkowo-północnych rejonach. Na jego mapie podróży znalazła się Dakota Południowa, Idaho, Nevada i Kalifornia.


Marcin Prokop przeżył tam przygodę rodem z romantycznych filmów. Na granicy Kalifornii i Nevady, w okolicy jeziora Tahoe, znalazł na ulicy pocztówkę z miłosnym wyznaniem pewnego mężczyzny. Christopher Michael, bo tak nazywa się nadawca zaginionego liściku, napisał: „Jest wtorkowy poranek a ja tęsknie za Tobą jak cholera (…) Kocham Cię całym moim sercem, które tak mnie boli, bo nie możemy być razem, ale jestem również podekscytowany naszą przyszłością, bo wiem, że będziemy razem zwiedzać świat. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Kocham Cię bardziej niż się domyślasz”.

 

 

Dziennikarz nie wahał się ani minuty i postanowił pomóc miłości. „Znalazłem na ulicy zagubioną, niewysłaną kartkę pocztową z czyimś miłosnym wyznaniem. poszedłem na pocztę i wysłałem. mam tylko nadzieję, że Christopher nie wyrzucił jej celowo, bo na przykład w międzyczasie się odkochał”, napisał na Instagramie.

 

Zobacz też: Małgorzata Socha, Marcin Prokop, Jessica Mercedes. Kogo jeszcze VIVA zaprosiła na sesję do Bristolu?

 

Fani nie kryją zachwytu widokami, które serwuje im prezenter. Zobaczcie, jak spędza wolny czas! 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.