O TYM JEST GŁOŚNO!

W M jak Miłość będzie nowa czołówka! Czy Barbara Kurdej-Szatan wygryzie Beatę Kozidrak?

Chcielibyście nową piosenkę?

Monika Katarzyna Krupska 7 czerwca 2018 20:58

Gdy kilka lat temu producenci serialu M jak Miłość zmienili pierworodną czołówkę, widzowie nie mogli wyjść ze zdziwienia. Tekst Wojciecha Gąssowskiego znała na pamięć cała Polska. Wystarczyło zagrać tylko kilka nut, aby melodie już mieć w uchu. Nową czołówkę do popularnego serialu nagrała znana i lubiana przez wszystkich, Beata Kozidrak. Widzowie szybko ją pokochali, jednak o starej piosence nie zapomnieli. 

Nowa czołówka

Z biegiem lat aktorzy dorośli, część z nich odeszła z serialu lub przestała grać z powodu śmierci. Po ostatnim szumie medialnym producenci, w końcu zdecydowali na jesień nagrać nową czołówkę. Jak teraz będzie zaczynać się M jak Miłość? Oto jest pytanie! Wiadomo, że niejedna gwiazda chciałaby móc zaśpiewać wstęp do jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce.

W związku z utworzeniem nowego scenariusza do czołówki, w mediach pojawiły się plotki, że powstanie również nowa piosenka. Propozycję wykonania utworu miała dostać Barbara Kurdej-Szatan! Nieznana osoba usłyszała, że aktorka ma zaśpiewać jakąś piosenkę. Chodziło jednak o nostalgiczny utwór, który w jednym z odcinków ma wykonać bohaterka serialu Asia Chodakowska. 

Produkcja serialu M jak Miłość nie podjęła jeszcze decyzji o powstaniu nowej piosenki. Lubiliście utwór Beaty Kozidrak?  

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.