Chcielibyście nową piosenkę?

Monika Katarzyna Krupska 7 czerwca 2018 20:58

Gdy kilka lat temu producenci serialu M jak Miłość zmienili pierworodną czołówkę, widzowie nie mogli wyjść ze zdziwienia. Tekst Wojciecha Gąssowskiego znała na pamięć cała Polska. Wystarczyło zagrać tylko kilka nut, aby melodie już mieć w uchu. Nową czołówkę do popularnego serialu nagrała znana i lubiana przez wszystkich, Beata Kozidrak. Widzowie szybko ją pokochali, jednak o starej piosence nie zapomnieli. 

Nowa czołówka

Z biegiem lat aktorzy dorośli, część z nich odeszła z serialu lub przestała grać z powodu śmierci. Po ostatnim szumie medialnym producenci, w końcu zdecydowali na jesień nagrać nową czołówkę. Jak teraz będzie zaczynać się M jak Miłość? Oto jest pytanie! Wiadomo, że niejedna gwiazda chciałaby móc zaśpiewać wstęp do jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce.

W związku z utworzeniem nowego scenariusza do czołówki, w mediach pojawiły się plotki, że powstanie również nowa piosenka. Propozycję wykonania utworu miała dostać Barbara Kurdej-Szatan! Nieznana osoba usłyszała, że aktorka ma zaśpiewać jakąś piosenkę. Chodziło jednak o nostalgiczny utwór, który w jednym z odcinków ma wykonać bohaterka serialu Asia Chodakowska. 

Produkcja serialu M jak Miłość nie podjęła jeszcze decyzji o powstaniu nowej piosenki. Lubiliście utwór Beaty Kozidrak?  

 

1/5
Copyright @East News
1/5

Serial M jak Miłość rozpoczyna utwór śpiewany przez Beatę Kozidrak 

2/5
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
2/5

Piosenka Nie pytaj o miłość jest drugim czołówkowym utworem w historii serialu 

3/5
Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Copyright @ONS
3/5

Jesienią ma powstać nowy scenariusz od czołówki 

4/5
Copyright @East News
4/5

Czy to oznacza, że piosenka również się zmieni? 

5/5
Copyright @fot. East News
5/5

Zdaniem produkcji jeszcze nie wiadomo, choć w mediach pojawiły się plotki, że nowy utwór wykona Barbara Kurdej-Szatan

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.