O TYM SIĘ MÓWI

Przyjęcie urodzinowe North West robi wrażenie! Co przygotowała dla niej Kim?

Najmłodsza fashionistka świata kończy pięć lat!

Olga Figaszewska 5 czerwca 2018 15:55

North West, córka Kim Kardashian i Kanyego Westa, rośnie jak na drożdżach! Dziewczynka wkrótce skończy pięć lat! Jak przystało na dziecko gwiazdorskiej pary, najmłodsza fashionistka świata mogła się już pochwalić wspaniałym przyjęciem urodzinowym. Jak wyglądało?

Przyjęcie urodzinowe North West

Była już impreza z motywem syrenki, a także festiwalu Coachella... Czy w tym roku Kim Kardashian przeszła samą siebie? Chyba nikt nie ma wątpliwości. Piąte urodziny North musiały być wyprawione z wielkim hukiem! Po raz kolejny Kim i Kourtney Kardashian zdecydowały się zorganizować wspólne przyjęcie dla swoich pociech: pięcioletniej North i sześcioletniej Penelope Disick. Impreza odbyła się w niedzielę w willi w Calabasas. Cała posiadłość została ozdobiona dekoracjami we wszystkim kolorach tęczy!

W tym roku motywem przewodnim przyjęcia był... jednorożec. Ciasteczka, lody, torty, tęczowa zjeżdżalnia, a także kucyki przebrane za jednorożce. Dzieciakom nie brakowało atrakcji. Efektami Kim podzieliła się w szczegółowej relacji na Instagramie. Urodzinowe prezenty pięciolatki również robią spore wrażenie.

Prezenty urodzinowe North West

North od kołyski jest otaczana bogactwem i luksusami, nosi markowe ubrania od projektantów. O jej stylizacje dba mama, Kim Kardashian, sama znana z zamiłowania do mody i wyzywającego stylu.Nic dziwnego, że z okazji urodzin, córka Kim Kardashian otrzymała od samego Alexandra Wanga wyjątkowy prezent. Dziewczynka dostała dwie torebki o wartości 750 tysięcy dolarów. Projektant złożył jej także życzenia. „North, wszystkiego najlepszego! Każda dziewczyna powinna błyszczeć... kochający Alex”, napisał.

Jak wyglądało przyjęcie urodzinowe North West? Sprawdź. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.