Olga Figaszewska 30 grudnia 2017 16:30
1/4
Sylwester 2017/2018, Kto wystąpi? TVP, TVN czy Polsat?
Copyright @Viva!
1/4

Przed nami najgorętsza noc tego roku! Macie już plany na Sylwestra 2017/2018? Trzy największe stacje telewizyjne prześcigają się w wymyślaniu sposobów na przyciągnięcie widzów przed szklany ekran. W tym roku na pewno nas zaskoczą! Które gwiazdy pojawią się na scenach w Zakopanem, Warszawie i Katowicach?

 

Zobacz też: Czym stacje telewizyjne będą chciały przyciągnąć nas w Sylwestra? Subiektywny przegląd VIVY!

 

Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

Polecamy też: Czas pomyśleć o… Sylwestrze! Co powiecie na modne, asymetryczne kreacje? Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy!

2/4
NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/4

Sylwester 2017/2018 z TVP

 

Tegorocznego Sylwestra Telewizja Polska zorganizuje w Zakopanem. Wystąpi na nim plejada polskich gwiazd, takich jak Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Margaret, Zenek Martyniuk, Kombi, Sławomir Zapała i wielu innych. Wykonają przeboje, które rozgrzeją publiczność zgromadzoną pod sceną i przed telewizorami do czerwoności! Sylwester z Dwójką startuje już o 20:00 w Zakopanem. Poprowadzą go Rafał Brzozowski, Izabella Krzan i Tomasz Kammel.

 

Zobacz też: Czym stacje telewizyjne będą chciały przyciągnąć nas w Sylwestra? Subiektywny przegląd VIVY!

 

3/4
Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Copyright @Piotr Porębski/METALUNA
3/4

Sylwester 2017/2018 TVN

 

TVN w tym roku organizuje koncert na Pl. Bankowym w Warszawie. Na scenie wystąpią m.in.: Bajm (zespół będzie świętował 40-lecie), Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’n’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko. Impreza odbędzie się pod hasłem Warszawa - Stolica Sylwestra 2017. Start o 19:00, a na Player.pl wystartuje o 19.45. Koncert poprowadzą: Agnieszka Woźniak-Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak i Filip Chajzer.

 

Zobacz też: Czym stacje telewizyjne będą chciały przyciągnąć nas w Sylwestra? Subiektywny przegląd VIVY!

 

 

4/4
Ewa Farna, Viva! grudzień 2011
Copyright @Olga Majrowska
4/4

Sylwester 2017/2018 w Polsacie

Polsat trzeci rok z rzędu transmituje Sylwestra prosto z Katowic. Na jednej scenie wystąpi Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Enej, Ewa Farna, Feel, Michał Wiśniewski, Golec UOrkiestra i inni. Gościem specjalnym będzie Alvaro Soler. Wystąpią również Danzel oraz Vengaboys. Przed rokiem organizowanego przez tę stację Sylwestra obejrzało ponad 4,2 miliona widzów! Koncert odbędzie się kolejny już raz pod hasłem Sylwestrowa Moc Przebojów (to jego 11 edycja!). Start o 20:00. Prowadzącymi będą m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…