Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

„Stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy”

Tomasz Lis wraca do zdrowia

Olga Figaszewska 1 lutego 2020 15:11
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Tomasz Lis w grudniu 2019 roku trafił do szpitala. W sieci zamieścił wówczas przejmujące zdjęcie z placówki. Dziś wiadomo, że dziennikarz wraca już do pełni sił, a to wszystko dzięki wykwalifikowanemu zespołowi lekarzy. Na jego profilu na Twitterze pojawił się nowy wpis. Jak czuje się Tomasz Lis?

Stan zdrowia Tomasza Lisa

Tomasz Lis od początku był zdeterminowany, by walczyć i wrócić do pełni sił. Czekała go rehabilitacja, o czym informował w wiadomości odczytanej podczas wręczenia nagród im. Teresy Torańskiej. „Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to, jak na nie zareagujemy”, wyznał wówczas w wiadomości SMS, jaką odczytał wicenaczelny Newsweeka Dariusz Ćwiklak.

Na szczęście z dnia na dzień Tomasz Lis czuje się coraz lepiej. Dziennikarz opublikował na swoim Twitterze nowe zdjęcia i podziękowania dla całego zespołu lekarzy. To oni robią wszystko, by szybciej wrócił do pełni sił.

„Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy”, zaznaczył Tomasz Lis.

Dziennikarz podzielił się z internautami swoją obserwacją. ,,Jeszcze jedna refleksja poszpitalna. W polskiej służbie zdrowia wszystko będzie ok, jeśli będzie ona na tym samym poziomie co pracownicy służby zdrowia. Ja widziałem u nich i w nich tylko profesjonalizm, empatię, pasję i cierpliwość", dodał na Twitterze.

Życzymy dużo zdrowia! 

TAGI #Tomasz Lis

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.