Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz
WSPOMNIENIE

Czułe wspomnienie Tomasza Karolaka o Annie Przybylskiej…

Aktor podzielił się ich wspólnym zdjęciem

Olga Figaszewska 27 marca 2019 11:15
Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Od śmierci Anny Przybylskiej minęło prawie pięć lat. Do dziś rodzinie gwiazdy i jej najbliższym przyjaciołom trudno jest przeboleć tę stratę. Była jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek. Zagrała w ponad 30 filmach i serialach. Widzowie pokochali ją przede wszystkim jako Marylkę ze Złotopolskich. Anna Przybylska pojawiła się również w serialu TVN 39 i pół. Tomasz Karolak w poruszający sposób wspomniał koleżankę z planu serialu…

Tomasz Karolak wspomina Annę Przybylską

Tomasz Karolak na swoim InstaStories opublikował zdjęcie z planu produkcji  39 i pół, na którym mieli okazję ze sobą współpracować. Anna Przybylska wcielała się wówczas w postać charyzmatycznej Lodzi, wokalistki. Niestety gwiazda wystąpiła jedynie w kilku odcinkach serialu TVN. Nie mieli wówczas wiele czasu, ale po zamieszczonej fotografii widać, że mieli ze sobą świetny kontakt.

„Wspomnienie z Anką Przybylską, 39, 5”, napisał Tomasz Karolak.

Była szczera, otwarta, dowcipna, wiecznie uśmiechnięta… Taką wszyscy ją zapamiętają. Jej nie dało się nie lubić! Sentymentalne zdjęcie jest tego najlepszym dowodem.

Śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą nowotworową w wieku 35 lat. Odeszła 5 października 2014 roku... Wierzyła, że uda jej się jeszcze trochę zdziałać, jeszcze trochę pożyć.

W rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY! mówiła: „Głęboko w to wierzę, że jeszcze wiele ciekawych rzeczy przede mną i że uda mi się je zrealizować. Z niecierpliwością czekam na te wielkie role, które przyjdą, gdy się zmieni moje emploi, zejdę z piedestału seksbomby oraz matki Polki i będę mogła zagrać steraną życiem, zmęczoną, brzydką kobietę. Wiem, że taki czas nadejdzie. I wcale mnie to nie boli. Może wymyślicie wtedy konkurs „VIVA! Najbrzydsi”? Muszę opatentować ten pomysł (uśmiech)”. 

Tomasz Karolak, Anna Przybylska
Fot. InstaStories Tomasz Karolak

Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?