O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Barański nie przepada za Justyną Żyłą?!

„Woli spędzać czas z innymi uczestnikami”

Konrad Szczęsny 25 marca 2019 17:51

Mimo że przed kamerami deklarują wzajemne wsparcie i sympatię, z dala od błysku fleszy ich relacje wyglądają zgoła inaczej... Według najnowszych doniesień Tomasz Barański, taneczny partner Justyny Żyły, jest sfrustrowany, że celebrytka nie robi na tyle znaczących postępów, by i on mógł się przy niej rozwinąć.

Tomasz Barański nie przepada za Justyną Żyłą?

Mimo że w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami show para zdobyła od jury 14 punktów i awansowała do kolejnego etapu, zaś w relacjach Justyny Żyły i Iwony Pavlović nastąpił przełom, podobno Tomasz Barański wciąż czuje się sfrustrowany brakiem spektakularnych postępów w tanecznych umiejętnościach celebrytki. Mimo że przed kamerami czule ją przytula i zapewnia o swoim wsparciu, gdy gasną światła fleszy, relacje obojga dalekie są od serdeczności.

„Widać, że za sobą nie przepadają, a Tomek nie do końca jest zadowolony, że nie może rozwijać w pełni skrzydeł przy swojej partnerce. Mimo iż przed kamerą bardzo wspiera Justynę, na planie programu nie da się nie zauważyć, że Tomek woli spędzać czas z innymi uczestnikami”, twierdzi informator serwisu Plotek.pl.

Tomasz Barański o umiejętnościach Justyny Żyły

W jednym z ostatnich wywiadów Tomasz Barański zwierzył się, że w bieżącej edycji zmienił swoje podejście do rywalizacji o kryształową kulę. Mimo że już raz wygrał program (partnerował wówczas Ewelinie Lisowskiej) oraz dwa razy był drugi (w parze z Tatianą Okupnik oraz z Katarzyną Dziurską) wie, że współpraca z Justyną Żyłą różni się od tej z poprzednimi partnerkami.

„Ja bardzo serio zawsze traktowałem to, co robię. A tutaj jednak musiałem troszkę spuścić z tonu i odnaleźć się w tej całej sytuacji z Justyną. Walczyć nie tylko z techniką, tańcem, ale też z jakąś inną materią”, wyznał w wywiadzie dla ipla.tv.

W wyemitowanym w ostatnim odcinku przed ich tańcem materiale widzowie byli świadkami irytacji Tomasza Barańskiego z powodu braku postępów ze strony Justyny Żyły.

„Nie patrz w dół. Jak to jest możliwe, że mówię trzeci raz? Musisz mi pomóc, kotek”, grzmiał tancerz.

Czy najnowsze, sensacyjne doniesienia to zapowiedź konfliktu czy może podsycanie medialnego zainteresowania parą?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.