Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jury Tańca z gwiazdami nie zostawiło suchej nitki na Justynie Żyle!

„To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku”

Weronika Kostyra 2 marca 2019 09:46
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Pierwszy odcinek programu Taniec z gwiazdami wzbudził bardzo duże emocje. Zawodnicy po raz pierwszy zaprezentowali się na parkiecie, prezentując bardzo dobre przygotowanie i wysoki poziom. Występ nie udał się jedynie Justynie Żyle, której towarzyszył Tomasz Barański. Byłą żonę Piotra Żyły pokonał stres i jej taniec nie spodobał się jurorom do tego stopnia, że przy ocenie nie mieli dla niej litości. Jeszcze nigdy nie słyszeliśmy tak krytycznych słów z ust Iwony Pavlović!

Jurorzy „Tańca z gwiazdami" o Justynie Żyle

Układ zaprezentowany przez Justynę Żyłę udowodnił, że celebrytka nie ma naturalnego talentu do tańca. Źle podziałał też na nią stres związany z pierwszym występem na żywo. Kiedy para podeszła do jurorów, by usłyszeć ich opinię, zrobiło się naprawdę nerwowo.

„Cofam słowa o wysokim poziomie tej edycji. Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak... przedszkolak. Powiem więcej, słowo tańczyłaś to za dużo powiedziane, bo to był występ. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o SMS-y. Masakra!”, podsumowała Iwona Pavlović.

Andrzej Grabowski, który zazwyczaj jest najłagodniejszym z jurorów, zdobył się jedynie na wygłoszenie własnej rymowanki: „Justyna Żyła, uważaj, żebyś w następnym odcinku nie była była”.

Tancerka Ola Jordan przyznała jedynie, że ich taniec był „bez sensu”. „Pięknie wyglądasz, masz piękną sukienką, tylko tak dalej. Ćwicz, masz przy sobie Tomka, on jest najlepszy”, dodała jednak, by złagodzić swoją wypowiedź.

Zawodnicy słuchali krytyki z nerwowymi uśmiechami. Tomasz Barański jednak twardo bronił swojej partnerki i mimo to ją pochwalił: „Jestem zadowolony, byłaś niesamowita, Justyna”. Łącznie para otrzymała od jurorów 8 na 30 punktów, bo było najniższą notą w programie. Tym razem żadna z par nie opuściła programu, jednak ogłoszono, że za tydzień z programem pożegnają się dwie pary.

Obejrzycie kolejny odcinek? 

Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.