Tom Hanks
Fot. Instagram @tomhanks
O TYM SIĘ MÓWI

Tom Hanks i jego żona od dwóch tygodni zmagają się z koronawirusem. Jak czują się obecnie?

Aktor szczerze o stanie zdrowia

Konrad Szczęsny 23 marca 2020 14:17
Tom Hanks
Fot. Instagram @tomhanks

Od dwóch tygodni Tom Hanks oraz jego małżonka, Rita Wilson, zmagają się z COVID-19, wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2. O stanie zdrowia informują fanów na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych.  Jak obecnie się czują? „Czujemy się już lepiej”, uspokaja wszystkich aktor.

Tom Hanks o stanie zdrowia swoim i żony Rity Wilson

Miłośnicy talent Toma Hanksa od dwóch tygodni drżą o zdrowie i życie swojego ulubieńca i jego ukochanej małżonki. Para zakaziła się koronawirusem w trakcie pobytu w Australii. Dwa tygodnie temu testy, którym ich poddano, potwierdziły obecność SARS-CoV-2 w organizmach. Od tamtej pory przebywają na kwarantannie: najpierw w szpitalu, od jakiegoś czasu zaś w prywatnym apartamencie.

Fani za pośrednictwem mediów społecznościowych regularnie dopytują aktora o stan jego zdrowia. Ten uspokaja ich i zapewnia, że wszystko jest w porządku i są wraz z żoną pod nadzorem najlepszych specjalistów. Nie inaczej jest i tym razem. Jednocześnie apeluje do wszystkich, by przestrzegali środków ostrożności zalecanych przez władze poszczególnych krajów.

„Hej wszystkim. Minęły dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się już lepiej. Tak działa odizolowanie - nikomu wirusa nie przekażesz i od nikogo go nie złapiesz. Brzmi rozsądnie? Trochę to potrwa, ale jeśli będziemy się sobą opiekować i pomagać, to zły czas przeminie. Jakoś to przetrwamy”, przekonuje Tom Hanks.

My również przyłączamy się do jego apelu i prosimy #zostańwdomu.  

Tom Hanks zapewnił, że zarówno on, jak i jego żona, czują się dobrze:

Tom Hanks
Fot. Getty Images

Koronawirusa u popularnego aktora i jego ukochanej zdiagnozowano równo dwa tygodnie temu:

Oscary 2020
Fot. Kadr z filmu "Cóż za piękny dzień"

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.