EN_01405013_0265, Tom Cruise, 2019EN_01405013_0265, Tom Cruise, 2019
Fot. Rex Features/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tom Cruise już tak nie wygląda. Nowe zdjęcia zaniepokoiły jego fanów

Aktor przeszedł ogromną metamorfozę

Olga Figaszewska 13 października 2021 15:52
EN_01405013_0265, Tom Cruise, 2019EN_01405013_0265, Tom Cruise, 2019
Fot. Rex Features/East News

Co stało się z Tomem Cruisem? To pytanie zadają sobie wielbiciele aktora. Niedawno media obiegły nowe zdjęcia gwiazdy Hollywood wykonane na meczu baseballowym w San Francisco. Materiał wzbudził ogromne emocje i wywołał falę spekulacji na temat jego wyglądu. Internauci zaczęli się prześcigać w domysłach. 

Tom Cruise bardzo się zmienił. Jak dziś wygląda?

Przemiana Toma Cruise’a stała się w ostatnich dniach tematem numer jeden. Gwiazdor i jego 26-letni syn Connor, wybrali się na mecz baseballa pomiędzy Los Angeles Dodgers i San Francisco Giants. W pewnym momencie kamera została skierowana na trybunę, na której zasiadł aktor. Uśmiechał się do obiektywu i pozdrawiał fanów. Wtedy widzowie zauważyli odmienioną twarz Toma Cruise'a. Zupełnie nie przypomina siebie!

Internauci starają się odkryć co stoi za jego metamorfozą. Niektórzy spekulują, że przeszedł operację plastyczną, skorzystał z botoksu albo zmaga się z reakcją alergiczną. Zwłaszcza, że od niedawna zagraniczna prasa donosi, że gwiazdor korzysta z  zabiegów medycyny estetycznej, stąd zmiany w jego wyglądzie. 

Zobacz też: Tom Cruise wycofa się ze scjentologii? Zachodnie media sugerują, że zrobi to dla nowej partnerki

Tom Cruise na planie Mission Impossible w Rzymie, 2020
Fot. EIDON/REPORTER

Tom Cruise na planie Mission Impossible w Rzymie, 2020

Inni podkreślają, że Tom Cruise przybrał na wadze, i to dlatego jego twarz stała się krąglejsza. A może przygotowuje się do nowej roli w filmie?

„Tom Cruise albo przybrał na wadze, albo ma twarz pełną wypełniaczy. Obstawiam wypełniacze”, „Co, do diabła, dzieje się z jego twarzą?” Czy ma reakcję alergiczną?”, „Ma policzki jak wiewiórka”, „Mężczyźni nie powinni robić sobie liftingu twarzy, a Tom jest tego żywym dowodem”, „Myślałam, że scjentologia oferuje leczenie w każdej dziedzinie, łącznie ze starzeniem się”, pisano. Fani gwiazdy Mission Impossible wstawili się za swoim ulubieńcem.

Nie brakowało komentarzy wsparcia. „Mam naprawdę dość tego, że Twitter śmieje się z ludzi z powodu ich wahań wagi. Ludzie mogą przybierać na wadze i tracić na wadze. Proste”, „Wciąż wygląda świetnie jak na swój wiek. Ma prawie 60 lat, na litość boską”, dodawano.

Sami zobaczcie, jak dziś wygląda Tom Cruise. 

Zobacz też: Suri Cruise chce odzyskać ojca?! Katie Holmes i Tom Cruise dojdą do porozumienia?

 

Tom Cruise, Metamorfoza, 2021
Fot. AP/Associated Press/East News

Tom Cruise, Metamorfoza, 2021
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.