Tom Cruise
Fot. Getty Images
FILM

Tom Cruise potwierdził plotki. Będzie nowy Top Gun! „W przyszłym roku rozpocznę zdjęcia’’

Znamy datę premiery!  

Damian Duda 5 czerwca 2018 21:00
Tom Cruise
Fot. Getty Images

Tom Cruise potwierdził spekulacje mediów! Powstanie sequel filmu Top Gun z 1986 roku. Kiedy blisko dwa lata temu pojawiły się pierwsze doniesienia na temat kontynuacji produkcji, nikt nie chciał odnieść się do sensacyjnych doniesień prasy kolorowej. Wówczas reżyser filmu, Jerry Bruckheimer, rozbudził nadzieję fanów, publikując wspólne zdjęcie z Tomem Cruisem.

Top Gun 2 — kiedy premiera?

„Długo na to czekałem’’, „To genialna wiadomość’’ — piszą zachwyceni internauci, którzy od razu pytają, kiedy odbędzie się premiera drugiej części filmu Top Gun. Ta zaplanowana jest na lipiec 2019 roku. „Prawdopodobnie w przyszłym roku rozpocznę zdjęcia’’, wyznał Cruise w rozmowie z dziennikarzem australijskiego programu Sunrise 7. Aktor dosadnie podkreślił, że to nie plotki. „Wiem to na pewno. To się wydarzy. Jesteście pierwszymi, którym to mówię’’, podsumował gwiazdor.

Pierwsza część filmu Top Gun okazała się kasowy hitem, w którym idealnie połączono dynamiczną akcję, genialną muzykę, wątek miłosny z niesamowitymi zdjęciami powietrznych akrobacji. Pełne sale? To nie wszystko! Dzięki produkcji odnotowano rekordową liczbę chętnych... do służby w marynarce.

Utwór Take My Breath Away zespołu Berlin został skomponowany na potrzeby filmu. W 1986 roku piosenka zdobyła Oscara w kategorii Najlepsza Oryginalna Piosenka Filmowa.

My już nie możemy się doczekać, a Wy? 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.