Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w serialu Diagnoza
Fot. materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

To koniec Diagnozy! Dlaczego serial znika z anteny?

Niedługo zobaczymy ostatni odcinek...

Weronika Kostyra 3 maja 2019 11:57
Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w serialu Diagnoza
Fot. materiały prasowe

Serial Diagnoza okazał się prawdziwym przebojem stacji TVN. Przez pierwsze sezony co tydzień tysiące widzów śledziły losy lekarzy ze szpitala w Rybniku. Niestety czwarty sezon jest ostatni. Nie powstanie kontynuacja, a ostatni odcinek zobaczymy 21 maja. Dlaczego?

Koniec serialu „Diagnoza”

Podobno serial od początku był zaplanowany na cztery sezony. „Zgodnie z założeniami produkcyjnymi, czwarty sezon będzie kończył serię”, powiedziała Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN w rozmowie z Press.pl. Nie bez znaczenia był jednak fakt, że oglądalność serialu spadała z odcinka na odcinek. Na początku, czyli jesienią 2017 roku, oglądało go średnio nawet 2,2 miliona widzów, a czwarty sezon śledzi 1,5 miliona. Serial do samego końca będzie jednak trzymał w napięciu, które pokochaliśmy. W ostatnich odcinkach dużo się jeszcze wydarzy.

30 kwietnia zakończono zdjęcia i aktorzy pożegnali się ze swoimi postaciami. „No i nadszedł mój ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena z Adamem w @diagnozatvn. Łzy się polały, co widać na drugim zdjęciu z Dorotami. To była piękna przygoda! Wspaniały czas. Ekipa wyjątkowych, serdecznych, fajnych ludzi, którym zależy. @d.kosmicka Matko tego projektu , dziękuję, że go wymyśliłaś! Że wymyśliłaś tę wspaniałą konfigurację ludzką! Że mnie zaprosiłaś do tego spotkania! @dorotawilliams dziękuję za wizerunek Anny! Za ten czas! Dziękuję Edwardowi Miszczakowi i stacji @tvn za zaufanie. Uwielbienie dla moich kolegów aktorów!”, napisała Maja Ostaszewska na Instagramie.

Będziecie tęsknić za doktor Leśniewską? 

Diagnoza, czwarty sezon, Maja Ostaszewska, Maciej Stuhr
Fot. X-news

Maja Ostaszewska siedzi za nią stoi Maciej Zakościelny i sprawdzają coś w komputrzene
Fot. materiały prasowe

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!