Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

To już oficjalne! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wkrótce wezmą ślub

Projektantka potwierdziła radosną informację gorącym zdjęciem

Rafał Kowalski 15 września 2020 10:58
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Po dziewięciu latach od poznania i dwóch związku Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili się pobrać! Wcześniej projektantka deklarowała, że ślub nie jest jej potrzebny do szczęścia, tym bardziej informacja ta zaskoczyła wielu fanów gwiazdy. Zaskoczyła, ale i uradowała! Szczególnie, że ukochana producenta właśnie oficjalnie potwierdziła doniesienia mediów.

Joanna Przetakiewicz o weselu i ślubie z Rinke Rooyensem

Wczoraj wieczorem właścicielka marki modowej La Mania i La Mania Home zamieściła na swoim Instagramie poruszający wpis opatrzony zdjęciem, na którym całuje ukochanego. „Miłość, radość, czułość. szczęście. Emocje, którymi najbardziej lubię się z Wami dzielić, bo mówimy o nich stanowczo za mało. Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co ważne. Kochać siebie i innych, troszczyć czule, rozmawiać częściej, pielęgnować bliskość...”, napisała we wstępnie Joanna Przetakiewicz, by za chwilę przejść do najważniejszego ogłoszenia. „Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością. Kochani, już niedługo zostaniemy mężem i żoną, bo miłość jest najważniejsza”, czytamy na profilu projektantki.

Gratulacje parze złożyły setki wielbicieli oraz kilkanaście gwiazd – Karolina Ferenstein-Kraśko, Maja Sablewska, Mateusz Hładki, Cleo, syn Joanny – Alex a także… Kayah, czyli była żona Rinke Rooynesa!

Przypomnijmy, że jeszcze w 2018 roku Joanna Przetakiewicz zarzekała się, że plotki o planach ślubnych są nieprawdziwe. „My w ogóle takiego tematu nie podejmiemy. Ani mi to w głowie, żeby w ogóle o tym myśleć. To są tylko i wyłącznie plotki”, mówiła gwiazda w programie Bywanie na dywanie. Mijający czas i rosnące między Joanną i Rinke uczucie musiało zmienić ostatecznie stosunek zakochanych do ślubu…

Jeśli wierzyć informacjom zebranym przez Pudelka, uroczystość odbędzie się na południu Europy. „Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty. Wesele będzie trwało 3 dni i ma przyćmić wszystkie dotychczasowe w show biznesie. […] Oprócz gwiazd telewizji będzie też elita finansowa, co odzwierciedla środowisko, w którym oboje się obracają”, czytamy w sieci.

Zakochanym serdecznie gratulujemy. Jesteśmy pewni, że będzie to najbardziej romantyczny moment w ich życiu. 

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.