ZE ŚWIATA TELEWIZJI

„To jest moja praca, moja miłość, moje szaleństwo”, mówi Edward Miszczak. Co stoi za sukcesem stacji TVN? EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 13 listopada 2017 10:00

Edward Miszczak i TVN to tak naprawdę jedność. To on od 20 lat tworzy telewizję TVN. To jego pasja. Z dyrektorem programowym TVN, rozmawiamy o tym, jak sprawia, że stacja TVN od dwudziestu lat zawsze podąża za trendami i zawsze jest pierwsza? Zapraszamy do obejrzenia naszego video!

Polecamy także: O Ninie Terentiew mówi, że „haruje jak wół”. A co jego nakręca do pracy? TYLKO U NAS Edward Miszczak zdradza od czego jest uzależniony i skąd ma tyle energii!

Edward Miszczak o sukcesie TVN

Bez Edwarda Miszczaka dziś chyba nikt nie wyobraża sobie stacji TVN. To on 20 lat sprawdza, co podoba się polskiej publiczności przed telewizorami. W wywiadzie dla magazynu VIVA! mówił ostatnio:„Magda Gessler jest fenomenem. Jej »Kuchenne Rewolucje« zawsze mają swoją wierną widownię. Wiele osób mnie pyta: »Dlaczego?«. Być może własna restauracja jest marzeniem wielu Polaków. Żona chciałaby, ale mąż wie, że nie wystarczy pieniędzy i oboje widzą w tym programie to, co chcą zobaczyć. Ta sama Magda Gessler w tercecie z Anną Starmach i Michelem Moranem gra zupełnie inaczej. A proszę zobaczyć, co równocześnie stało się z Polakami…”, powiedział.

Na pytanie czy ogląda wszystkie programy odpowiedział niemal natychmiast: „Oglądam. To jest moja praca, moja miłość, moje szaleństwo”. W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem zdradził co nieco na temat kulis powstawania stacji TVN i jej sukcesu. Jak od dwudziestu lat sprawia, że TVN jest  telewizją tak nowoczesną i jak to się dzieje, że od dwudziestu lat są pierwsi? Jak narodziła się stacja TVN 24 i czy to prawda, że jej pracowników nazywano świstakami? Zobaczcie sami! 

Zobacz też: Wojciechowska, Rusin, Urbański, Janiak... Stacja TVN kończy 20 lat. Zobaczcie stare zdjęcia gwiazd!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.