Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Dwie gwiazdy znikają z The Voice of Poland. Stacja wydała oświadczenie

Dowiedz się, kogo zabraknie!

Redakcja VIVA! 13 listopada 2020 21:00
Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Jedenasta edycja The Voice of Poland wkracza w decydujący etap. Przed nami finałowe odcinki. W każdej drużynie zostało po czterech uczestników. Na przestrzeni najbliższych tygodni poznamy tegorocznych finalistów. W najbliższym odcinku programu zabraknie jednak uwielbianego przez widzów aktorskiego duetu. Dlaczego Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski nie pojawią się na ekranach w sobotę, 14 listopada? Stacja wydała oświadczenie. 

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski nie pojawią się w najbliższym odcinku "The Voice of Poland"

Chociaż jedenasta edycja The Voice of Poland dopiero zaczyna zbliżać się do konkluzji, już wiadomo, że jest to wyjątkowa odsłona programu. W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo nagrania talent show odbywają się bez udziału publiczności. W czwartek, 12 listopada ponadto okazało się, że jeden z uczestników zmuszony był opuścić program, z powodu zakażenia się koronawirusem. Jest to Michał Matuszewski. To jednak nie koniec nagłych zmian i niespodzianek dla widzów. 

Producenci The Voice of Poland poinformowali, że w najbliższym odcinku programu zabraknie wyjątkowego duetu. W sobotę, 14 listopada na ekranach zabraknie Macieja Musiała oraz Adama Zdrójkowskiego. Serialowi bracia z Rodzinki.pl przez kilka ostatnich edycji prowadzili wspólnie etapy Bitwy, Nokaut, a także odcinki finałowe. Dlaczego tym razem nie będziemy mieli okazji ich zobaczyć?

"Po podjęciu decyzji o nagraniach odcinków finałowych okazało się, że terminy innych zobowiązań zawodowych obu aktorów uniemożliwiły im pojawienie się na planie", poinformowała stacja w oświadczeniu. Program poprowadzą natomiast Tomasz Kammel oraz Małgorzata Tomaszewska. 

Wszystkich zasmuconych informacją o absencji duetu aktorów stacja jednak uspokaja. Macieja Musiała zabraknie jedynie w najbliższą sobotę. Widzowie będą mogli go zobaczyć już w przyszłym odcinku. Natomiast Adam Zdrójkowski powróci do programu, jak tylko zakończy zdjęcia do produkcji, w której obecnie bierze udział. 

Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz/TVP

Pierwszy finałowy odcinek The Voice of Poland zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. Na scenie wystąpią:

- z drużyny Urszuli Dudziak: Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka,

z drużyny Edyty Górniak: Anna Gąsienica-Byrcyn, Marta Bielawska, Anna Nadkierniczna oraz Ignacy Błażejowski,

z drużyny Michała Szpaka: Mikołaj Macioszczyk, Krystian Ochman, Wojciech Lechończak i Mateusz Psonak,

z drużyny Tomsona i Barona: Natalia Szczypuła, Michał Bober, Adam Kalinowski a także Bartosz Utracki.

Przypomnijmy, że decyzją trenerów z programem pożegnają się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.