Fot. Materiały prasowe
ze świata teatru

Teatr pod choinkę? Oto doskonały pomysł na prezent świąteczny!

Podaruj bliskim niezapomniane wrażenia

Marcjanna Maryszewska 7 grudnia 2023 11:45
Fot. Materiały prasowe

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja, by obdarować bliskich czymś wyjątkowym. Vouchery do Teatru Polonia i do OCH-Teatru stanowią znakomitą propozycję dla miłośników kultury. Są wśród nich bilety dla dwojga, karnety oraz bilety otwarte, które można podarować rodzinie, przyjaciołom, bliskim czy współpracownikom. Dzięki temu obdarowani mogą cieszyć się wyjątkowym wieczorem w teatrze, bez ryzyka nieodpowiedniego wyboru terminu czy spektaklu. A repertuar obu teatrów jest bardzo szeroki — każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Vouchery do teatru na prezent — gdzie kupić?

repertuar OCH-Teatru - https://www.ochteatr.com.pl/pl/content/pl/repertuar
repertuar Teatru Polonia - https://www.teatrpolonia.pl/pl/content/pl/repertuar

Vouchery dostępne są zarówno w kasach teatrów, jak i w sklepie internetowym. W tym roku dodatkową niespodzianką jest specjalne opakowanie. Od 1 do 24 grudnia wszystkie zakupione vouchery są pakowane w ozdobne metaliczne koperty z papierowym guzikiem i cieniutkim sznurkiem, w barwach odpowiadających teatrom OCH i Polonia – złotym żółtym i czerwonym.

Fot. Materiały prasowe

Jednakże, w okresie przedświątecznym, ze względu na wzmożone zainteresowanie, czas realizacji zamówień w sklepie internetowym może się wydłużyć. Warto złożyć zamówienie jak najprędzej, aby zapewnić dostarczenie prezentu przed świętami.

Teatralny voucher pod choinkę to prezent, który z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia i zostanie zapamiętany na długo przez obdarowanych. Dając w prezencie bilet do teatru, ofiarujemy nie tylko spektakl, ale też prawdziwe emocje.

Vouchery można kupić na stronie teatralnego sklepu: https://sklep.fundacjakj.pl/kategoria/bilety-dla-dwojga-bilety-otwarte-karnety  

Fot. Materiały prasowe

TAGI #teatr

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.