Która panna młoda błyszczała najbardziej?

Monika Katarzyna Krupska 12 września 2018 09:02

Wakacje to idealny czas, aby stanąć na ślubnym kobiercu. W tym roku w lipcu, sierpniu i we wrześniu sakramentalne „tak” powiedziało sobie kilkaście gwiazd z polskiego show-biznesu. Wiele ślubów było sporym zaskoczeniem dla wszystkich, ale całe szczęście odbyło się bez żadnych wpadek. Goście weselni również zdjęciami z uroczystości z chęcią dzielili się w sieci. Zobaczcie naszą galerię i napiszcie nam, który ślub jest waszym ulubionym. Może jest to cicha i skromna uroczystość Marty Kaczyńskiej, a może wielkie wesele Dominiki Gwit?  

1/9
Dominika Gwit, ślub Dominiki Gwit
Copyright @Instagram @dominikagwit
1/9

Dominika Gwit na ślubnym kobiercu stanęła 7 lipca. Aktorka wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego, montażystę TVN-u. Ślub pary do ostatniej chwili utrzymany był w tajemnicy. Dominika do ślubu poszła w tradycyjnej, białej sukni z koronkowym dekoltem. 

2/9
Marta Kaczyńska wyszła za mąż, lipiec 2018
Copyright @
2/9

Marta Kaczyńska trzeci ślub - cywilny - wzięła w Warszawie. Do ołtarza poszła w zaawansowanej ciąży, jednak nie zrezygnowała z bieli. Wybrankiem bratanicy prezesa PiS został Piotr Zieliński, biznesmen. 

3/9
Wesele Joanna Krupa
Copyright @
3/9

Joanna Krup i Douglas Nunes (przedsiębiorca) sakramentalne „tak” powiedzili sobie w Krakowie. Na uroczystości pojawiła się nie tylko rodzina, ale i przyjaciele pary m.in. Dawid Woliński czy Joanna Jabłczyńska.  Joanna postawiła na skromną, białą suknię z dekoltem w szpic. Ramiona miała odkryte. 

4/9
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Magdalena Piechota
4/9

Rafał Maślak w połowie sierpnia zmienił status na „w związku małżeńskim”, czym złamał serce niejednej fanki. Były Mister Polski 2014 ożenił się z Kamilą Nicpoń. Para wyglądała wprost obłędnie! Świeżo upieczeni małżonkowie zdjęcia pokazali w sieci, dopiero po tym, jak wygadali się ich znajomi.

5/9
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub!
Copyright @Instagram @pkrupinska
5/9

Ten ślub do samego końca był owiany wielką tajemnicą! Paulina Krupińska 26 lipca wyszła za mąż za wieloletniego partnera Sebastiana Karpiel-Bułeckę. Zakochani mają już dwójkę dzieci, jednak do ołtarza nigdy im się nie śpieszyło. Gdy to nastąpiło para zdecydowała się na tradycyjne góralskie stroje, co zachwyciło wszystkich gości. 

6/9
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Copyright @Insatgram @anna_karczmarczyk
6/9

Serce Anny Karczmarczyk od kilku lat było również zajęte. Aktorka w grudniu 2016 roku przyjęła oświadczymy swojego chłopaka Pascala Litwina, co za tym idzie kwestią czasu było, aż para stanie na ślubnym kobiercu. Młodzi sakramentalne „tak” powiedzili sobie na początku lipca. Anna wyglądała wręcz obłędnie! 

7/9
Michał Tomala, Anna Maria Jarosik ślub
Copyright @AKPA
7/9

Michał Tomala swoją żonę poznał na planie serialu Na Wspólnej! Serialowy Daniel Annie Marii Jarosik oświadczył się zaledwie po czterech miesiącach znajomości. Ślub pary odbył się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w podwarszawskiej Starej Miłosnej. 

8/9
JAMNIK Anna Korcz, ślub córki Anny Korcz
Copyright @AKPA
8/9

Córka Anny Korcz, Anna swojego partnera Piotra poślubiła 14 lipca. Na weselu nie zabrakło gwiazd, pojawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy. Anna do ołtarza poszła w kawowej kreacji. Podoba wam się jej sukienka? 

9/9
Agnieszka Kaczorowska, suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Copyright @Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
9/9

Agnieszka Kaczorowska ślub cywilny z Maciejem Pelą wzięła 7 września. Para zdecydowała się na tak późną datę, ponieważ uroczystość odbyła się w malowniczej Toskanii. Zakochani wyznali, że od początku wiedzieli, że nie ma na co czekać, dlatego do ołtarza poszli zaledwie po kilku miesiącach związku. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.