Taniec z gwiazdami, jury
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami za nami! Kto odpadł w tym tygodniu?

Słuszna decyzja?

Redakcja VIVA! 25 października 2019 22:02
Taniec z gwiazdami, jury
Fot. ONS

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim, jubileuszowym odcinku Tańca z gwiazdami, a już nadszedł czas na nowy! Gwiazdy, walczące o Kryształową Kulę, dostarczyły widzom nowych wrażeń i wzruszeń, ponieważ tańczyły nie tylko z profesjonalnymi partnerami, ale także z najbliższymi.

Taniec z gwiazdami: kto odpadł w piątek 25.10?

Przypomnijmy, że z show Taniec z gwiazdami pożegnali się już Reni Jusis, Rafał Szatan, Joanna "Ruda" Lazer, Adam Małczyk i Akop Szostak. O nagrodę główną rywalizowało dziś sześć par – Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Monika Miller i Janek Kliment, Magda Bereda i Kamil Kuroczko, Ola Kot i Tomasz Barański, Damian Kordas i Janja Lesar, a także Sandra Kubicka i Adam Adamonis.

Dzisiejszy odcinek był wyjątkowy, ponieważ gwiazdy zatańczyły dwa razy – nie tylko ze swoimi partnerami z programu, ale także z bliskimi dla siebie osobami. Jeszcze przed emisją show ogłoszono, że jedną z dodatkowych gwiazd na parkiecie będzie premier Leszek Miller, wspierający wnuczkę Monikę.

Magda Bereda i Kamil Kuroczko rozpoczęli zmagania na parkiecie, tańcząc charlestona. Chociaż jurorom spodobał się występ, para otrzymała jedynie 15 punktów.

Następnie mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy występ rodzinny. Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała, że zatańczy z tatą, Januszem. Rumba w ich wykonaniu wzruszyła zarówno jurorów, jak i publiczność.

Ola Kot I Tomasz Barański zatańczyli sambę, otrzymując za występ 22 punkty. Zaraz po nich na parkiecie zaprezentowała się Sandra Kubicka z przyjacielem Harrym. Znany wizażysta zrobił ogromne wrażenie na jurorach!

Damian Kordas i Janja Lesar postawili na taniec współczesny. I zdecydowanie był to strzał w dziesiątkę, ponieważ jurorzy przyznali parze aż 29 punktów.

Na kolejny występ czekali wszyscy – Monika Miller i jej dziadek, były premier Leszek Miller, zaprezentowali się w walcu wiedeńskim. Występ wywołał aplauz publiczności, a jurorzy nie szczędzili parze ciepłych słów.

Po rodzinie Millerów, parkietem ponownie zawładnęła Sandra Kubicka wraz z Adamem Adamonisem, którego zabrakło w zeszłym odcinku ze względu na kontuzję. Salsa porwała nie tylko widzów, ponieważ modelka... zatańczyła na stole jurorów! Para otrzymała 28 punktów.

Magda Bereda spełniła marzenie mamy Moniki i właśnie z nią zatańczyła w dzisiejszym odcinku show. Panie wybrały sambę. Później na parkiecie pojawili się Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, prezentując quickstep. Para otrzymała 26 punktów.

Nadszedł czas na kolejny występ z bliską osobą. Ola Kot ujawniła, że jej ojciec i partner nie chcieli brać udziału w Tańcu z gwiazdami, ale uratował ją przyjaciel Kuba, z którym zaprezentowała swinga.

Kolejną parę na parkiecie zapowiedział Jankes – Monika Miller i Jan Kliment zatańczyli energetyczne pasodoble. Występ szczególnie przypadł do gustu Michałowi Malitowskiemu. Jurorzy przyznali im 23 punkty, najwyższą ocenę pary do tej pory. Ostatni taniec specjalny, cha-cha-cha, należał do Damiana Kordasa i jego mamy Renaty.

Jurorzy mogli przyznać dodatkowe punkty tym gwiazdom, których występ z bliską osobą spodobał im się najbardziej. Andrzej Grabowski wsparł Monikę i Leszka Millerów, Iwona Pavlović postawiła na Sandrę Kubicką i świetnie tańczącego Harry’ego, a punkt Michała Malitowskiego powędrował do Oli Kot i jej przyjaciela Kuby. Tym samym, na szczycie tabeli znaleźli się Damian Kordas i Janja Lesar, oraz Sandra Kubicka i Adam Adamonis.

O nagrodę główną nie powalczą już Ola Kot i Tomasz Barański.

Zgadzacie się z tą decyzją? 

Taniec z gwiazdami, Ola Kot, Tomasz Barański
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Ola Kot i Tomasz Barański
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…