Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Taniec z Gwiazdami: Która para pożegnała się z programem? Znamy wyniki

Sprawdź, co wydarzyło się w 5. odcinku tanecznego show!

Olga Figaszewska 27 września 2021 22:02
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

To był wieczór pełen emocji! Za nami kolejny odcinek Tańca z Gwizdami. Która para zachwyciła jurorów i widzów programu, a kto musiał pożegnać się z show? Zobaczcie sami, kto nie powalczy już o Kryształową Kulę.

Taniec z Gwiazdami: taneczne bitwy i odcinek z udziałem bliskich

W pierwszej części programu mogliśmy podziwiać występy poszczególnych par z gościnnym udziałem bliskich. Było wiele wzruszeń i wyjątkowych wyznań! Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Do tanecznej pary dołączył Szymon Bieniuk. Za swój taniec trio otrzymało 27 punktów.

Z kolei Łukasz „Juras” Jurkowski, razem ze swoją ukochaną Pauliną i tancerką Wiktorią Omyłą, zachwycili zdobywając na parkiecie show, otrzymując 31 punktów. Potem na scenie pojawili się Kajra z mamą i Rafałem Maserakiem. Trio wytańczyło sobie 35 punktów. Następnie mogliśmy podziwiać rumbę w wykonaniu Piotra Mroza, jego ukochanej partnerki i Hani Żudziewicz, która został oceniony przez jurorów na 40 punktów!

Sprawdź też: Oliwia Bieniuk wystąpi w Tańcu z Gwiazdami z młodszym bratem! Chciała zatańczyć z tatą

Kolejnym występem zauroczyła widzów Sylwia Bomba, której towarzyszyła przyjaciółka Lili. To trio za swojego quickstepa otrzymało 29 na punktów. Z kolei Kinga Sawczuk z bratem i tanecznym partnerem, otrzymali 31 punktów. 

W kolejnej części programu pary stoczyły ze sobą taneczne bitwy, a piosenki, do których zatańczyli, wybrali widzowie w specjalnym głosowaniu. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz stanęli w szranki z Kajrą i Rafałem Maserakiem. Łukasz „Juras” Jurkowski, największy osiłek tej edycji, razem z Wiktorią Omyłą wystąpili przeciwko Kindze Sawczuk i Jakubowi Lipowskiemu. Pary zaprezentowały ognistą sambę. Z kolei, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke konkurowali z Piotrem Mrozem i Hanią Żudziewicz. W wykonaniu tych par zobaczyliśmy temperamentne tango! 

Taniec z Gwiazdami: kto odpadł z 5. odcinka show?

Z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Ta para już nie powalczy o Kryształową Kulę.

Za kogo trzymaliście kciuki? Kto zachwycił Was najbardziej?  

Zobacz też: Odeszła z Tańca z gwiazdami i została mamą. Jak dziś wygląda Kamila Kajak? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.