Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Oliwia Bieniuk wystąpi w Tańcu z Gwiazdami z młodszym bratem! Chciała zatańczyć z tatą

Dlaczego Jarosław Bieniuk się nie zgodził?

Marta Nawacka 26 września 2021 11:58
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

12. edycja Tańca z Gwiazdami to stale ogromne emocje. W nadchodzącym odcinku popularnego programu tanecznego uczestnicy mają wystąpić ze swoimi najbliższymi. W sieci możemy zobaczyć jak gwiazdy trenują w wybranych przez siebie parach. Dziwić może nieco fakt, że Oliwia Bieniuk pojawi się w rzeczonym odcinku z młodszym bratem, a nie – zgodnie z przewidywaniami – z tatą... Dlaczego?

Taniec z Gwiazdami – uczestnicy wystąpią z najbliższymi

Taniec z Gwiazdami cały czas wzbudza spore emocje. W 12. edycji tego tanecznego show wzięła udział m.in. Oliwia Bieniuk, córka piłkarza Jarosława Bieniuka i zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym, poniedziałkowym odcinku emocje sięgną zenitu. Uczestnicy zaprosili bowiem do wspólnego występu swoich bliskich. Na oficjalnych nagraniach z mediów społecznościowych widać, jak trenują np. Sylwia Bomba ze swoją przyjaciółką, Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz z mamą, Kinga Sawczuk z bratem czy Łukasz Juras Jurkowski ze swoją ukochaną.

Czytaj też: 4. odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto zachwycił jury, a z kim musieliśmy się pożegnać?

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 4., Warszawa, 20.09.2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 4., Warszawa, 20.09.2021

Oliwia Bieniuk zatańczy z młodszym bratem

Oliwia Bieniuk w najbliższym odcinku zatańczy... ze swoim młodszym bratem. 15-letni Szymon podczas ostatnich tanecznych zmagań wspierał siostrę i kibicował jej z widowni. W Internecie możemy obejrzeć wspólny trening rodzeństwa. Oliwia wyznała, że trochę bała się o brata oraz o to, jak sobie poradzi na parkiecie. „Bałam się o Szymona, że się zestresuje, ale teraz już widzę, że chłopak sobie radzi całkiem dobrze”, wyznała w Pomponiku.

Obecność w Tańcu z Gwiazdami u boku Oliwii Bieniuk młodszego brata może nieco dziwić. Większość fanów programu była przekonana, że to Jarosław Bieniuk, ojciec rodzeństwa, zatańczy z córką. Sama zainteresowana wyjaśniła w rozmowie z Pomponikiem, że również chciała, aby był to jej tata, jednak nie było to możliwe. „Tata nie mógł. Pierwszą propozycją był tata”, tłumaczyła.  

Zobacz też: Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej w Tańcu z Gwiazdami

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.