O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, która para pożegnała się z Tańcem z Gwiazdami!

Co wydarzyło się w programie?

Olga Figaszewska 15 marca 2019 22:03
Joanna Mazur i Jan Kliment
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Na najnowszą edycję Tańca z gwiazdami fani programu czekali z zapartym tchem! I z pewnością nie czują się zawiedzeni. Każdy kolejny odcinek budzi ogromne emocje i bije rekordy oglądalności. Za nami trzeci pokaz tanecznego show! Ostatnio z programem pożegnały się dwie pary. A czym zaskoczył nas dzisiejszy odcinek? Kto odpadł z rywalizacji o Kryształową Kulę?

Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami: co się wydarzyło? 

 Tydzień temu z programu odpadły aż dwie pary: Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, a także Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke. W trzecim odcinku uczestnicy tanecznego show mogli poczuć się, jak na szalonym wyjeździe integracyjnym i sprawdzili również swoje aktorskie umiejętności. Ale jak zwykle, to taniec był najważniejszy i podlegał ocenie jury! Nie zabrakło jive'a, samby, walca wiedeńskiego czy tanga...

Bez wątpienia najpiękniejszym wystąpieniem tego wieczoru był taniec Joanny Mazur i Jana Klimenta. Para zebrała owacje na stojąco. „To jest wspaniałe co Ty robisz. Nie mówię tego dlatego, ze nie widzisz. Ty pięknie tańczysz. Jesteś niezwykle energetyczna”, skomentował Andrzej Grabowski. „Masz taniec w swoim ciele”, dodała Ola Jordan. Joanna Mazur przyznała, że dopiero wszystko w sobie odkrywa dzięki tanecznemu partnerowi.

„Patrzyłam na ten Twój taniec i to wyjątkowy program. Tańczył u nas Janek Mela, Iwona Cichosz, teraz tańczysz Ty. Pokazujesz, że niemożliwe, jest możliwe, a ja kiedy tańczysz zapominam, że nie widzisz i oceniam Cię przez pryzmat tańca. Brawo”, mówiła Iwona Pavlović.

Z pewnością większość telewidzów czekała z niecierpliwością na występ Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego. Czy tym razem jurorzy oszczędzili jej krytycznych komentarzy? Salsa w wykonaniu pary nie spotkała się niestety z pozytywnymi opiniami. 

„Cieszę się, że przeżyłaś ten taniec od początku do końca”, mówiła Ola Jordan. Andrzej Grabowski wstrzymał się od komentarza. „Śmieszy mnie trochę, że w takim programie jak Taniec z Gwiazdami siedzę i cieszę się, że dotrwałaś do końca. Przerażasz mnie! Nie potrafisz zrobić kroku, wszystko zawdzięczasz Tomkowi. On Cię trzyma, dźwiga, przestawia, Twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa. Nie wiem, co jest przyczyną”, komentowała Iwona Pavlović.

W obronie swojej tanecznej partnerki stanął Tomasz Barański. „Próba była petarda. Ja ciągle wierzę, że wszystko jest przed nami!”, dodał. 

Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami: kto odpadł?

Po ostatnim występie podsumowano punkty wszystkich uczestników. I już wszytko było jasne. W trzecim odcinku jury najbardziej doceniło Joannę Mazur i Jana Klimenta (28 punktów), natomiast ostatni na liście znaleźli się Justyna Żyła i Tomasz Barański (8 punktów).

Jak zwykle, wszystko było w rękach telewidzów, którzy głosowali na swoją ulubioną parę. Strefę zagrożenia tworzyły dziś dwie pary Czadoman i Walerija Żurawlewa, a także Jakub Kucner i Lenka Klimentova. Niestety w dzisiejszym odcinku z programem pożegnali się Czadoman i Walerija Żurawlewa.

Czyj taniec podobał Ci się najbardziej?  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@czadoman i @walerija_zurawlewa

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Joanna Mazur i Jan Kliment

Joanna Mazur, Jan Kliment
Fot. Mateusz Jagielski/East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@mazurstawicki_t11_runningpair i @janekkliment

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Justyna Żyła i Tomasz Barański 

Justyna Żyła, Tomasz Barański
Fot. Mateusz Jagielski/East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Justyna!!! @justynazyla @tomaszbaranski

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!